Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaal Ama Darav: Nie ma jak rodzina | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Jaala [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Jaal Ama Darav: Nie ma jak rodzina. To jeden z mniejszych pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Misja ta powiązana jest z Jaalem, a konkretnie z towarzyszeniem mu w spotkaniu z matką oraz rodzeństwem na Havarl.

Odblokowanie zadania

Wiadomość od Jaala - Jaal Ama Darav: Nie ma jak rodzina | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Wiadomość od Jaala

Przystąpienie do tego zadania powinno stać się możliwe jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta oraz misji lojalnościowej Jaala - Jaal Ama Darav: Z krwi i kości. Powinieneś otrzymać e-maila od Jaala zawierającego zaproszenie do spotkania się z nim oraz jego matką na Havarl.

Leć z Jaalem na Havarl

Użyj promu w Pelaav żeby wyruszyć na spotkanie - Jaal Ama Darav: Nie ma jak rodzina | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Użyj promu w Pelaav żeby wyruszyć na spotkanie

Wykonaj przelot na Havarl i podczas opuszczania pokładu Tempesta koniecznie zadbaj o to żeby zabrać ze sobą Jaala. Dotrzyj do stacji badawczej Pelaav i zlokalizuj tam prom, który zabierze drużynę do miejsca spotkania z Sahuną Ama Darav. W trakcie tego spotkania możesz użyć specjalnej opcji zachowania i przytulić Sahunę (wyczekuj momentu pojawienia się ikony specjalnej akcji i szybko wciśnij wskazany przycisk). Po zaliczonej rozmowie z Sahuną spotkasz rodzeństwo Jaala i będziesz mógł odwiedzić jego pokój. Quest wkrótce dobiegnie końca.

Uwaga - Jeśli grasz jako Sara Ryder i flirtowałeś do tej pory z Jaalem to możesz wykorzystać okazję i kontynuować romans. Grając jako mężczyzna będziesz musiał "zadowolić się" tym, że pozostaniecie przyjaciółmi.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.