Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Peebee: Skaner Porzuconych | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Automatycznie po ukończeniu pobocznego zadania Peebee: Tajny projekt [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Peebee: Skaner Porzuconych. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Peebee i otrzymasz go automatycznie po ukończeniu jednego z jej poprzednich zadań - Peebee: Tajny projekt. W ramach tego questu Twoim zadaniem będzie odnajdywanie rzadkich urządzeń Porzuconych, które potrzebne są Peebee do skonstruowania tytułowego skanera.

Porozmawiaj z Peebee na Tempeście

Możesz zacząć od przeczytania e-maila na pokładzie Tempesta lub od razu udać się na spotkanie z Peebee, z którego dowiesz się, iż potrzebuje pomocy przy odnajdywaniu artefaktów Porzuconych na potrzeby skonstruowania skanera. Będziesz w związku z tym musiał odwiedzać kolejne planety w poszukiwaniu tych urządzeń.

Udaj się do ruin porzuconych na Eos

Konsola Porzuconych jest tuż obok zbiornika wodnego - Peebee: Skaner Porzuconych | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Konsola Porzuconych jest tuż obok zbiornika wodnego

Ruiny porzuconych na Eosie znajdują się w południowej części planety, tuż obok dużego zbiornika wodnego. Odszukaj tam konsolę Porzuconych i wejdź z nią w interakcję.

Zdobądź element porz-techu na Eos

Z wody wysunie się szereg obiektów i musisz zacząć po nich skakać, co pozwoli ci przedostać się na niewielką wysepkę. Na pierwszych Porzuconych wpadniesz jeszcze w trakcie przemieszczania się w stronę wyspy i w trakcie walk pamiętaj, że wpadnięcie do wody przywróci Cię do miejsca startu. Po dotarciu na wyspę odszukaj pierwszy relikt Porzuconych. Zabranie go doprowadzi do pozyskania punktów zdatności Andromedy i otrzymania informacji o kolejnych ruinach do zbadania.

Uwaga - Tuż po zdobyciu artefaktu w okolicy pojawi się transportowiec z bandytami na pokładzie. Możesz ich pokonać lub szybko powrócić na suchy ląd i uciec z tej lokacji.

Udaj się do ruin porzuconych na Havarl

Po dotarciu na Havarl musisz wyruszyć do ruin Porzuconych zlokalizowanych w północnej części mapy - Peebee: Skaner Porzuconych | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Po dotarciu na Havarl musisz wyruszyć do ruin Porzuconych zlokalizowanych w północnej części mapy. Mowa tu o krypcie Porzuconych na Havarl (powyższy obrazek), którą mogłeś już wcześniej odwiedzić w ramach zadania Umierająca planeta. Ponowne okaże się oczyszczenie okolic wejścia do ruin z przeciwników oraz wrogo nastawionych kreatur.

Zdobądź element porz-techu na Havarl

Po wejściu do ruin użyj windy grawitacyjnej żeby przenieść się z powrotem do krypty - Peebee: Skaner Porzuconych | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Po wejściu do ruin użyj windy grawitacyjnej żeby przenieść się z powrotem do krypty. Musisz dotrzeć do ostatniej sali ruin, czyli tej, która wysunięta jest najbardziej na wschód (podczas pierwszej wizyty w krypcie do pokonania tu był niszczyciel Porzuconych). We wspomnianej sali konieczne będzie pokonanie kilku nowych Porzuconych. Po wygranej bitwie zbadaj pokazane na obrazku wschodnie drzwi, co odblokuje krótką rozmowę z Rylie. Zdobędziesz punkty zdatności Andromedy i quest zostanie zaktualizowany.

Udaj się do ruin Porzuconych na Kadarze

Miejsce odnalezienia ruin - Peebee: Skaner Porzuconych | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia ruin

Zalicz przelot na Kadarę i przenieś się na jej pustkowia. Poszukiwane ruiny Porzuconych są w centralnej części planety. Możesz tam łatwo dotrzeć podążając na zachód główną drogą rozpoczynającą się przy wyjściu ze slumsów. Po dotarciu na miejsce konieczne okaże się rozprawienie z grupą przeciwników i w szczególności uważaj na silnego berserkera (trzymaj się z dala od niego i używaj ataków osłabiających pancerz).

Przeszukaj miejsce w Kadarze w poszukiwaniu elementu porz-techu

Pojemnik, który powinien skrywać relikt Porzuconych, odnajdziesz przy dużych skrzyniach. Będzie on pusty i po jego zbadaniu otrzymasz zaktualizowane wytyczne.

Spotkaj się z Peebee w porcie Kadara, żeby pozyskać porz-tech od kroganina

Powróć do portu Kadara i odszukaj Peebee na balkonie na wyższym poziomie. W trakcie spotkania dowiecie się, że z pokładu Tempesta wykradziono bota Tesk skonstruowanego przez Peebe i że za kradzież odpowiedzialna będzie Kalinda. To już koniec tego questu, ale od razu otrzymasz nowy - Peebee: Tesk z odzysku.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy, odblokowanie pobocznego zadania Peebee: Tesk z odzysku.