Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cora Harper | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Cora Harper. - Cora Harper | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Cora Harper.

Cora Harper to druga postać, która dołączy do twojej drużyny, a tym samym druga osoba, z która można romansować. Jednakże, jako opcja do romansowania dostępna jest ona jedynie dla męskiej wersji głównego bohatera, Scotta Rydera - grając Sarą nie można z nią flirtować, a jedynie utrzymywać przyjacielskie relacje. Cora Harper to postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze.

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Cory misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Cora Harper: Asari Ark

Po dotarciu na planetę Aya, bądź ściągając danę z rozbitej kapsuły ratunkowej Asari na planecie Eos.

Cora Harper: At Duty's Edge

Przesłuchanie Vehn Terev podczas misji "Huntng the Archon".

Cora Harper: A Foundation

Ukończene misji "Cora Harper: At Duty's Edge".

Cora Harper: Asari Ark

Ukończenie misji "Cora Harper: At Duty's Edge"

Uwaga: opcja zaangażowania się w związek pojawi się podczas misji lojalnościowej Cora Harper: At Duty's Edge. Pamiętaj, iż ten wybór zablokuje ci możliwość romansowania z innymi postaciami. Jeśli chcesz móc flirtować i ciągnąć dalej romanse z innymi członkami załogi, a jednocześnie chcesz zobaczyć moment kulminacyjny romansu z Corą, zapisz grę przed rozpoczęciem misji Cora Harper: At Duty's Edge i w razie czego załaduj stan gry.