Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Peebee | Romanse w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Peebee. - Peebee | Romanse w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Peebee.

Peebee to Asari, która dołączy do drużyny po ukończeniu pierwszej głównej misji na planecie Eos. Podobnie jak Vetra, jest to postąć biseksualna - romansować można z nią zarówno podczas gry Scottem, jak i Sarą Ryder. Jest to także postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze.

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Peebee misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie