Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Reyes Vidal | Romanse w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Reyes Vidal. - Reyes Vidal | Romanse w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Reyes Vidal.

Reyes Vidal to kolejna specyficzna postać do romansowania. Nie należy ona do załogi głównego bohatera, nie służy na statku Tempest, a wszystkie opcje romansowania pojawiają się w momencie dotarcia i ukończenia wątków na planecie Kadara. Jest to postąć biseksualna - romansować można z nią zarówno podczas gry Scottem, jak i Sarą Ryder. Reyes Vidal to postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze. Momenty flirtowania z nim pojawiają się po podczas przebywania w barze na planecie Kadara, podczas misji "Murder in Kadara Port" i "Precious Cargo".

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Pamiętaj, iż możliwość romansowania z tą postacią uzależnione jest od twojego wyboru podczas misji głównej "Hunting The Archon" na planecie Kadara. By móc romansować z Reyesem, musisz odrzucić ofertę Sloane - w przeciwnym wypadku zablokujesz sobie dalszą możliwość poprowadzenia związku z tą postacią.