Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drogocenny ładunek | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Reyesem [Kadara: Slumsy].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Drogocenny ładunek. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas pobytu na Kadarze. Quest ten dotyczy kontynuowania współpracy z Reyesem, a konkretnie odzyskania dla niego tytułowego skradzionego ładunku. Konieczne stanie się w rezultacie zbadanie kilku śladów i pokonanie grupy przemytników.

Odblokowanie zadania

Questem tym możesz zająć się jakiś czas po ukończeniu poprzedniego zadania Reyesa - Lud podzielony. Po powrocie do Slumsów na Kadarze powinieneś zauważyć nowy znacznik questu w barze. Porozmawiaj z Reyesem żeby omówić szczegóły nowego zadania. Reyes będzie potrzebował pomocy w odzyskaniu ładunku skradzionego przez jego rywalkę Zię Cordier.

Spotkaj się z Reyesem w pieśni Kralli

Powróć do Portu Kadary i udaj się do lokalu Pieśń Kralli. Porozmawiaj w tym miejscu z Reyesem (tak samo jak w każdej innej rozmowie z Reyesem możesz z nim poflirtować).

Udaj się na miejsce spotkania przy Urwisku Duchów

1 - Drogocenny ładunek | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Urwisko Duchów znajduje się w południowo-wschodniej części pustkowi Kadary i możesz mieć trochę kłopotów z dotarciem w to miejsce - Drogocenny ładunek | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Urwisko Duchów znajduje się w południowo-wschodniej części pustkowi Kadary i możesz mieć trochę kłopotów z dotarciem w to miejsce. Prowadzi tam mianowicie wąska ścieżka pokazana na obrazku 1, która znajduje się na wschód od wyjścia ze slumsów. Celem podróży jest polana z rozrzuconymi przedmiotami pokazana na obrazku 2.

Poszukaj śladów spotkania Zii

Użyj skanera żeby zlokalizować interaktywną konsolę - Drogocenny ładunek | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Użyj skanera żeby zlokalizować interaktywną konsolę

Wysiądź z Nomada i zajmij się sprawdzeniem terenu. Pomagaj sobie skanerem, dzięki czemu zlokalizujesz żółte połączenie. Doprowadzi ono drużynę do konsoli i należy ją uaktywnić.

Zbadaj skrzynkę kontaktową

Dotrzyj do oznaczonej przez grę skrzynki kontaktowej. Znajduje się tam datapad, z którym trzeba wejść w interakcję. Załączy to rozmowę przez radio z Reyesem.

Spotkaj się z Reyesem w podanym miejscu

Dotrzyj do małego budynku na pustkowiach - Drogocenny ładunek | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dotrzyj do małego budynku na pustkowiach

Nowy znacznik znajduje się w północnej części Kadary. Możesz tam dotrzeć podróżując głównymi drogami i w pobliżu jest też stacja przesyłowa. Celem podróży jest niewielki budynek. Wejdź do środka i odszukaj na parterze Reyesa. Załączy się scenka ze spotkania z Zią Cordier.

Pokonaj przemytników

Niezależnie od wybieranych opcji dialogowych po zakończonej rozmowie od razu załączy się bitwa z Zią i innymi przemytnikami. Bądź gotowy do pokonania kilku pierwszych wrogów wewnątrz budynku i wartu tu pomóc sobie broniami i mocami do walki na krótkim dystansie. Pozostali wrogowie przebywają na zewnątrz. Wygranie bitwy z przemytnikami automatycznie zaliczy quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.