Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

NOMAD - które ulepszenia najpierw? poradnik Mass Effect: Andromeda

Niektóre ulepszenia NOMADa warto zakupić jak najszybciej. - NOMAD - które ulepszenia najpierw? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Niektóre ulepszenia NOMADa warto zakupić jak najszybciej.

Prócz opracowywania i tworzenia nowych elementów pancerza i broni, Mass Effect Andromeda pozwala graczowi na ulepszanie pojazdu NOMAD. O ile może się to wydawać kompletnie niepotrzebne, gdyż można w marę swobodnie poruszać się po planetach nawet nieulepszonym pojazdem, o tyle część z nich warta jest uwagi i znacząco poprawi komfort poruszania się po planetach.

Problem z ulepszeniami jest taki, iż kosztują one stosunkowo dużo surowców, szczególnie na początku rozgrywki, gdzie materiałów do tworzenia sprzętu cały czas brakuje. Z tego też powodu warto skupić się na zakupie najważniejszych ulepszeń, ignorując całkowicie, bądź czasowo (do momentu, aż będziesz mieć więcej surowców) resztę. Te, które warto odblokować, to:

  • Improved Boost - znacząco zwiększa moc dopalacza, przez co wydłuża się czas, przez jaki może on być aktywny. Jak nietrudno się domyślić, pozwala to w łatwiejszy sposób rozwinąć znacznie większą prędkość.
  • Supercharged Boost - wzmocniona wersja ulepszenia opisanego wyżej.
  • Improved Suspension (4WD) - zwiększa maksymalną prędkość w trybie czterokołowym, czyli w tym, w którym pojazd porusza się szybciej, jednak nie jest w stanie wyjeżdżać pod górki.
  • Supplemental Life Support - zwiększa po prostu wytrzymałość systemu wspomagania życia NOMADa w trudnych warunkach, pozwalając na przedzieranie się przez bardziej skażone tereny.
  • Torque Management (6WD) - zwiększa maksymalną prędkość w trybie sześciokołowym, czyli w tym, w którym pojazd porusza się wolniej, jednak lepiej radzi sobie z pokonywaniem górek i nierówności.
  • Vertical Thrust Upgrade - zwiększa moc dopalaczy służących do wykonywania skoków, przez co skoki pozwalają wznieść się maszynie wyżej.

Reszta ulepszeń jest opcjonalna i spokojnie można sobie je darować - bez problemu sobie bez nich poradzisz, a zaoszczędzone surowce można przeznaczyć na ważniejsze rzeczy.