Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Liam Kosta: Społeczność | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Liamem [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Liam Kosta: Społeczność. To jeden z mniejszych pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki" i jest on zlecany przez Liama. Zadanie to dotyczy spotkanie się z Liamem na planecie Eos celem sprawdzenia niespodzianki, którą przygotował dla członków Inicjatywy Andromeda.

Odblokowanie zadania

W trakcie rozmowy otrzymasz zaproszenie na Eosa - Liam Kosta: Społeczność | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
W trakcie rozmowy otrzymasz zaproszenie na Eosa

Przystąpienie do tego questu powinno stać się możliwe jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta oraz misji lojalnościowej Liama - Liam Kosta: Stawka większa niż życie. W trakcie jednej z rozmów z Liamem na pokładzie Tempesta powinieneś otrzymać zaproszenie od niego do złożenia wizyty na Eosie i obejrzenia przygotowanej przez niego niespodzianki.

Udaj się do Prodromos z Liamem

Możesz dołączyć do gry lub odmówić - Liam Kosta: Społeczność | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Możesz dołączyć do gry lub odmówić

Wykonaj przelot do planety Eos i zadbaj o to żeby podczas dobierania towarzyszy zabrać ze sobą na powierzchnię Liama. Znacznik misji znajduje się na terenie placówki Prodromos na Eosie i po zbadaniu go okaże się, że Liam zorganizował warunki do gry w piłkę nożną. W końcowej części spotkania możesz zadecydować czy chcesz dołączyć do grających czy odmówić. Warto zaznaczyć, że jeśli grasz Sarą Ryder to jest to dobra okazja do tego żeby poflirtować z Liamem.

Nagrody za ukoń