Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Keri T'Vessa | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Keri TVessa. - Keri TVessa | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Keri T'Vessa.

Keri to kolejna postać, z którą można romansować. Jest to reporterka, którą kilkukrotnie spotkasz na stacji Nexus. Będzie ona chciała przeprowadzić z tobą wywiad, który rozbity będzie na kilka części i to właśnie będą momenty, podczas których możliwe będzie flirtowanie z kobietą. Jest to postąć biseksualna - romansować można z nią zarówno podczas gry Scottem, jak i Sarą Ryder.

Uwaga - romans z Keri nie jest poważnym związkiem, to "jednorazowy skok w bok". Oznacza to, iż możesz z nią flirtować i romansować, nie blokując sobie tym samym drogi do "prawdziwego" romansu z jedną z pozostałych postaci. Nie musisz więc obawiać się przegapienia momentu zaangażowania się w związek, gdyż tutaj takowego nie ma.

Jedynym momentem, w którym flirtować można z tą postacią, jest zadanie "Ścieżka bohatera" (Path of a Hero), które dostępne jest na stacji Nexus. Dokładny opis zadania znajdziesz w rozdziale Nexus, Zadania dodatkowe. Flirtować możesz za każdym razem, gdy postać przeprowadzi z tobą wywiad - kolejne wywiady odblokowują się wraz z postępami w fabule i wykonywaniem zadań głównych. Sprawdzaj regularnie skrzynkę pocztową - gdy znajdziesz tam maila od Keri, udaj się na stację Nexus, przeprowadź wywiad i flirtuj z kobietą.