Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vesaal | Aya | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Ambasador Riallą [Aya: Ambasada].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Vesaal. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz je odblokować podczas jednej z późniejszych wizyt na planecie Aya. Quest ten dotyczy zajścia pomiędzy Sorvisem Lennem i Jarrynem Sjekiem, do którego doszło z racji różnic kulturowych. Zmuszony zostaniesz do załagodzenia sporu.

Odblokowanie zadania

Quest ten zostanie odblokowany dzięki zaliczeniu zadania dodatkowego Angarska inicjatywa (jest ono opisane na kolejnej stronie poradnika), czyli tego dotyczącego odwiedzenia nowo powstałej ambasady Inicjatywy Andromeda na planecie Aya i spotkania się z Ambasador Riallą. Od pani ambasador otrzymasz zlecenie zażegnania sporu pomiędzy angarczykiem i jedynym z pracowników ambasady.

Porozmawiaj z Sorvisem Lennem

Sorvisa Lenna odnajdziesz niedaleko muzeum historii. Wyczerp wszystkie opcje dialogowe w trakcie spotkania z nim, dzięki czemu poznasz jego wersję wydarzeń.

Przeskanuj członków ruchu oporu

Wyrusz do siedziby ruchu oporu zlokalizowanej na wschodnim krańcu miasta - Vesaal | Aya | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Wyrusz do siedziby ruchu oporu zlokalizowanej na wschodnim krańcu miasta. Musisz zacząć używać w tym miejscu skanera. Poszukiwana osoba to Jarryn Sjek i pokazuje ją dołączony obrazek.

Porozmawiaj z Jarrynem Sjekiem

Zainicjuj rozmowę z Jarrynem i tak jak wcześniej pozwól rozmówcy na przedstawienie własnej opinii na temat przyczyn sporu oraz przebiegu całej sceny. Na koniec spotkania możesz doradzić Jarrynowi jak powinien się zachować, ale nie jest to istotny wybór.

Wróć do ambasador Rialli

Musisz doradzić ambasador Rialli, jak powinna się zachować - Vesaal | Aya | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz doradzić ambasador Rialli, jak powinna się zachować

Powróć do zleceniodawczyni zadania i zdaj jej kompletny raport. Analogicznie do spotkania z Jarrynem możesz zasugerować pani ambasador jak powinna zachować się - może wygospodarować więcej miejsca, zapłacić, sama zadecydować lub nawiązać dialog z rasą angarów. Niezależnie od wybranej sugestii zadanie dobiegnie końca.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.