Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lexi T'Perro: Na dnie butelki | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie informacji od Suvi [Nexus: Dok].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Lexi T'Perro: Na dnie butelki. To jeden z mniejszych pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią tytułowej pani doktor i w ramach zaliczania go będziesz musiał odnaleźć ją na Nexusie oraz porozmawiać z nią.

Odblokowanie zadania

Zadanie to powinno odblokować się automatycznie podczas jednej z wizyt na Nexusie. Powinno dojść do tego po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej fabule gry oraz jak rozwiniesz swoje relacje z Lexi T'Perro dzięki odbywaniu z nią częstych rozmów na pokładzie Tempesta. Przy próbie opuszczenia Nexusa otrzymasz komunikat od Suvi mówiący o tym, że Lexi niespodziewanie opuściła pokład statku i że nikt nie może jej odnaleźć.

Znajdź Lexi na Nexusie

Lexi jest w barze Wir - Lexi TPerro: Na dnie butelki | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Lexi jest w barze Wir

Odnalezienie Lexi T'Perro nie jest na szczęście trudne. Będzie ona "zajęta" spożywaniem alkoholu w Klubie Wir w lokacji Nexus: Dok. Porozmawiaj z nią i w trakcie spotkania wybieraj dowolne opcje dialogowe, które pozwolą poprawić jej samopoczucie. Zaliczenie rozmowy z Lexi zakończy ten krótki quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.