Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sabotaż na stacji | Nexus | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Rajem Patilem [Nexus: Centrum operacyjne].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Sabotaż na stacji. To niezbyt skomplikowane zadanie w Helejosie (poboczny quest) gry Mass Effect: Andromeda. Możesz je odblokować podczas pobytu na Nexusie i dotyczy ono zidentyfikowania osoby sabotującej systemy Nexusa.

Odblokowanie zadania

Raj Patil powinien stać niedaleko biura dyrektora Tanna - Sabotaż na stacji | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Raj Patil powinien stać niedaleko biura dyrektora Tanna

W celu odblokowania zadania odszukaj technika Raja Patila pracującego przy uszkodzonej skrzynce w lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Opcja zagadania do Raja powinna stać się dostepna dopiero po spotkaniu się z dyrektorem Tannem i odblokowaniu głównego questu Lepsze początki. Od rozmówcy dowiesz się o podejrzanych sabotażach i poproszony zostaniesz o zbadanie sprawy.

Zbadaj miejsca

Podążaj za żółtymi przewodami do nowych skrzynek - Sabotaż na stacji | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Podążaj za żółtymi przewodami do nowych skrzynek

Do zbadania są trzy różne miejsca w lokacji Nexus: Centrum operacyjne i zaznaczone one są na mapie. W każdym z tych miejsc musisz uaktywnić skaner, zlokalizować uszkodzoną skrzynkę i ją zeskanować lub zacząć podążać za widocznymi na skanerze żółtymi przewodami do ukrytej skrzynki. Po wykonaniu wszystkich czynności wysłuchaj rozmowy z Rajem i SAM-em. Zarah Kellus zostanie wytypowana na sabotażystę.

Spotkaj się z sabotażystą

Udaj się do kolejki i przenieś się do lokacji Nexus: Pokład mieszkalny. Odszukaj tu Zarah Kellus i porozmawiaj z nią. Ustalisz, że to nie ona jest sprawcą.

Przejrzyj nagrania z monitoringu

Przenieś się ponownie do lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Dotrzyj tu do stacji monitoringu i wejdź z nią w interakcję. Przejrzyj trzy nagrania z monitoringu (Security Footage 1, Security Footage 2, Security Footage 3). Wysłuchaj po wszystkim rozmowy z SAM-em.

Przeskanuj ochronę

Musisz zacząć używać skanera na pracownikach ochrony - Sabotaż na stacji | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz zacząć używać skanera na pracownikach ochrony. Na początek odszukaj i zeskanuj dwie osoby z lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Wybierz się następnie do lokacji Nexus: Pokład mieszkalny. Są tam dwie kolejne osoby do zeskanowania i sabotażystą jest Dale Atkins z powyższego obrazka.

Skonfrontuj się z Dale'em

Zainicjuj rozmowę z Dale'em Atkinsem, w trakcie której poznasz motywy jego działania. Quest możesz zakończyć na dwa sposoby - pozwolić mu odejść lub pozostawić decyzję o jego dalszych losach w rękach przywódców Nexusa.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.