Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak działają Mody Fuzyjne w Mass Effect Andromeda i skąd je wziąć? poradnik Mass Effect: Andromeda

Mody fuzyjne dają olbrzymie premie, kosztem jednak innych współczynników. - Jak działają Mody Fuzyjne w Mass Effect Andromeda i skąd je wziąć? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Mody fuzyjne dają olbrzymie premie, kosztem jednak innych współczynników.

Mass Effect Andromeda daje dostęp do dość rozbudowanego i dającego spore możliwości systemu rzemiosła. Pozwala także w znacznym stopniu zmodyfikować i dostosować elementy pancerza i przede wszystkim bronie do potrzeb każdego gracza, tak, by w jak największym stopniu zwiększały skuteczność danego rodzaju gry. W przeciwieństwie do broni, na elementy pancerza nie da się nakładać przedmiotów modyfikujących ich działanie (jak lunety czy lufy na broni), jednak jest możliwość wykorzystania Modów Fuzyjnych.

Ich działanie jest bardzo proste - wystarczy umieścić, podczas dostosowywania ekwipunku (np. przed zejściem na planetę) Mod Fuzyjny w pancerzu na tors, by móc czerpać z niego korzyści. Wszystkie Mody Fuzyjne dają potężne bonusy do wybranych parametrów, idąc jednak w parze z karą do innych. Zawsze jednak są to premie i kary, które wzmacniają jeden aspekt rozgrywki związany z danym stylem, osłabiając inny - jak, na przykład, premia do poziomu tarcz i kara do punktów zdrowia, czy premia do czasu odnawiania się zdolności, którą zyskasz kosztem zmniejszonych obrażeń od broni.

Wszystkie Mody Fuzyjne można zdobyć wyłącznie podczas eksploracji krypt (Vault) na planetach, a także za pokonywanie Architektów Porzuconych. W grze dostępnych jest łącznie 11 Modów Fuzyjnych, które można zdobyć jedynie raz - pamiętaj więc, by ich nie sprzedawać, tym bardziej, iż mogą przydać się później, a Kredyty w grze i tak są nic nie warte.

Na koniec warto pamiętać o jednej z kapsuł kriogenicznych, które należy odblokować, jeśli chce się korzystać z Modów Fuzyjnych. Jest to Fusion Mod Support, który o połowę zmniejsza karę za korzystanie z danego Moda Fuzyjnego - zamiast -50% punktów zdrowia, poziom zdrowia postaci zmniejszy się więc o 25%, a zamiast 30% kary do obrażeń będzie ona teraz wynosić tylko 15%. Znacząco poprawia to skuteczność Modów Fuzyjnych, przez co łatwiej pozwolić sobie nawet na te, które nie są powiązane z twoją postacią - zmniejszając czas odnowienia zdolności (kosztem -15% obrażeń broni), gdy twoja postać opiera się o zadawanie obrażeń z broni palnych i tak dalej.