Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cora Harper: Arka asari | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Cory [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Cora Harper: Arka asari. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Cory i dotyczy on spotkania się z nią w sprawię dokonanego przez nią przełomu w temacie zaginionej arki rasy asari. Będziesz następnie mógł wyruszyć na poszukiwania śladów tej arki.

Odblokowanie zadania

Quest ten powinien może pojawić się w Twoim dzienniku po odczytaniu e-maila od Cory na pokładzie statku Tempest lub w trakcie podróżowania po świecie gry. Niezależnie od okoliczności spotkaj się z Corą żeby porozmawiać z nią na temat arki asari. Cora wyjawi, że uchodźcy asari pojawili się w placówce na Eosie i będzie chciała spotkać się tam z ich przywódczynią Hydarią.

Zabierz Corę na spotkanie z Hydarią na Eosie

Powróć na planetę Eos i koniecznie zabierz ze sobą Corę, bo jej obecność w drużynie jest wymagana do kontynuowania tego questu. Po dotarciu do placówki Inicjatywy Andromeda odszukaj budynek, w którym przebywa Hydaria i porozmawiaj z nią. Poznasz nazwę statku asari i dowiesz się, że na poszukiwania arki należy wyruszyć na planetę Voeld.

Znajdź Peryfonę

Dotrzyj Nomadem w oznaczone miejsce żeby otrzymać zaktualizowane wytyczne - Cora Harper: Arka asari | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dotrzyj Nomadem w oznaczone miejsce żeby otrzymać zaktualizowane wytyczne

Dotrzyj na planetę Voeld. Znacznik Peryfony znajduje się w centralnej części mapy i z racji tego, że jest to rozległe wzniesienie na pustkowiach musisz tam dotrzeć Nomadem. Po osiągnięciu celu podróży wysłuchaj nowego komunikatu, który odblokuje kolejny cel misji.

Znajdź źródło sygnału Peryfony

Na mapie Voeld pojawią się cztery nowe znaczniki, aczkolwiek nie musisz badać wszystkich tych lokacji - Cora Harper: Arka asari | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Na mapie Voeld pojawią się cztery nowe znaczniki, aczkolwiek nie musisz badać wszystkich tych lokacji. Źródło sygnału znajduje się przy znaczniku najbardziej wysuniętym na wschód i lokację tę pokazuje dołączony obrazek.

Znajdź transponder Peryfony

Wysiądź z Nomada i rozpraw się ze wszystkimi przebywającymi w okolicy Porzuconymi - Cora Harper: Arka asari | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Wysiądź z Nomada i rozpraw się ze wszystkimi przebywającymi w okolicy Porzuconymi. Po zakończonych walkach zajmij się odnalezieniem transpondera - jego lokalizację prezentuje powyższy obrazek. Zeskanuj transponder i następnie wejdź z nim w interakcję. Wysłuchaj rozmowy z Corą oraz nagrania audio kapitan arki asari. Otrzymasz XP i punkty zdatności Andromedy.

Zaczekaj, aż Cora złamie szyfr transpondera

Quest zostanie chwilowo wstrzymany, przy czym nie będziesz musiał już musiał w ramach zaliczania go wykonać żadnych innych czynności. Misja ta zostanie automatycznie zaliczona po tym jak powrócisz na pokład Tempesta po złożeniu pierwszej wizyty na planecie Kadara w ramach głównego zadania Polowanie na archonta. Wtedy też otrzymasz nowe zadanie związana z Corą - Cora Harper: Na granicy służby (będzie to jej misja lojalnościowa).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.