Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaal Ama Darav | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Jaal Ama Darav. - Jaal Ama Darav | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Jaal Ama Darav.

Jaal to postać, która dołączy do drużyny tuż po rozpoczęciu głównego zadania Ścieżka Nadziei (A Trail of Hope). Jednakże, jako opcja do romansowania jest on dostępny jedynie dla żeńskiej bohaterki, Sary Ryder - grając Scottem nie będzie można z nim flirtować, a jedynie utrzymywać przyjacielskie relacje. Jaal to postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze.

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Jaala misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Jaal Ama Darav: Friend or Foe?

Ukończ zadanie "Pomoc naukowcom z Havarl" (Helping Havarl's Scientists) lub "Na ratunek" (Stage a Rescue).

Jaal Ama Darav: Flesh and Blood

Ukończ zadanie "Jaal Ama Darav: Friend or Foe?".

Jaal Ama Darav: Angaran Affection

Ukończ zadanie "Jaal Ama Darav: Flesh and Blood".

Jaal Ama Darav: Runs in the Family

Ukończ zadanie "Jaal Ama Darav: Flesh and Blood".

Uwaga: opcja zaangażowania się w związek pojawi się podczas misji lojalnościowej Jaal Ama Darav: Runs in the Family. Pamiętaj, iż ten wybór zablokuje ci możliwość romansowania z innymi postaciami. Jeśli chcesz móc flirtować i ciągnąć dalej romanse z innymi członkami załogi, a jednocześnie chcesz zobaczyć moment kulminacyjny romansu z Jaalem, zapisz grę przed rozpoczęciem misji Jaal Ama Darav: Runs in the Family i w razie czego załaduj stan gry.