Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Utracona pieśń | Voeld | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z biologiem [Voeld: Techiix].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Utracona pieśń. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć po dotarciu do lokacji Techiix na planecie Voeld. Zadanie to dotyczy uporania się z problemem kłusowników, którzy mordują miejscowe zwierzęta cenione przez angarów. Będziesz musiał wytropić kryjówkę kłusowników i doprowadzić do konfrontacji słownej z jednym z nich.

Odblokowanie zadania

Biolog stoi na otwartej przestrzeni niedaleko Techiix - Utracona pieśń | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Biolog stoi na otwartej przestrzeni niedaleko Techiix

Quest ten możesz odblokować po dotarciu do lokacji Techiix na planecie Voeld. W pobliżu tej lokacji odnajdziesz biologa, który będzie miał dla drużyny zadanie wytropienia kłusowników mordujących yevary i powstrzymania ich dalszej działalności.

Wyśledź kłusowników

Do zbadania jest kilka zaznaczonych przez grę punktów na mapie i w jednym z nich znajduje się pokazany na powyższym obrazku datapad - Utracona pieśń | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Do zbadania jest kilka zaznaczonych przez grę punktów na mapie i w jednym z nich znajduje się pokazany na powyższym obrazku datapad. Zapoznanie się z jego treścią pozwoli ci ustalić położenie głównego obozu kłusowników. Po dotarciu na miejsce zachowaj odpowiednie środki ostrożności, gdyż w okolicy będą przebywali kłusownicy (najsilniejszym z nich będzie ciężko opancerzony anarchista) i ponadto możesz wpaść na silnego eirocha.

Zbadaj jaskinię kłusowników

Moment podjęcia decyzji - Utracona pieśń | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Moment podjęcia decyzji

Po walkach wejdź do jaskini i przejdź do głównej pieczary gdzie spotkasz doktora Lekaareta. Po wysłuchaniu jego stanowiska w sprawie prowadzonych badań możesz zachować się na dwa sposoby - pozwolić naukowcowi na kontynuowanie badań lub nakazać mu żeby ich zaprzestał. Niezależnie jak się zachowałeś quest dobiegnie końca.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.