Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Adept poradnik Mass Effect: Andromeda

Profil Adept. - Adept - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Profil Adept.

Trzeci w kolejności profil, a także ostatni "czysty", obok Żołnierza (Soldier) i Adepta. Skupia się on wokół wykorzystania zdolności z drzewka Biotyki (Biotic), przez co doskonale nadaje się dla graczy, którzy inwestują w to właśnie drzewko większość swoich punktów umiejętności. Wymaga 6 / 24 / 54 / 99 / 156 / 232 punktów umiejętności wydanych w drzewko Biotyka, by odblokować odpowiednio 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 poziom profilu.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie bonusy pasywne, które otrzymuje się w momencie aktywowania tego profilu, od pierwszego do szóstego poziomu profilu Inżynier.

Statystyka

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Poziom 4

Poziom 5

Poziom 6

Siła biotyczna

+15%

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

Biotyczne obrażenia obszarowe

+15%

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

Biotyczny promień rażenia

+15%

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

Czas trwania efektu biotycznego

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Uzupełnienie technologiczne i obrona

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Warto mieć na uwadze kilka rzeczy związanych z danymi przedstawionymi w tabeli:

  • Siła biotyczna - nie wpływa na ilość zadawanych przez zdolności biotyczne obrażeń, a na ich siłę, czyli to jak, na przykład, daleko zostanie odrzucony przeciwnik po trafieniu go zdolnością Rzut (Throw).
  • Uzupełnienie technologiczne i obrona - wpływa na działanie niektórych zdolności z drzewka Technika. Wzrost "Uzupełnienia" wpływa na to, ile, na przykład, otrzymasz punktów tarczy po trafieniu wroga zdolnością Wyssanie Energii (Energy Drain). "Obrona" z kolei wpływa na poziom punktów zdrowia konstruktów z drzewka Technologii, tworzonych przez zdolności WI Porzuconych (Remnant VI) i Wieżyczka Szturmowa (Assault Turret).

Profil ten posiada dwie zdolności dodatkowe. Echo Biotyczne (Biotic Echoes) sprawia, iż kombinacje wyzwolone przy pomocy zdolności biotycznych mogą wyzwolić kolejne wybuch każdego dotkniętego nim wroga, przez co same kombinacje zadają większe obrażenia i ranią wrogów na większym obszarze. Skoki i uniki biotyczne (Biotic Jump and Evades) z kolei sprawiają, iż uniki wykonywane przez postać są wzmocnione, co zwiększa ich zasięg.

Profil ten daje wszystko, czego potrzeba postaci skupionej wokół zdolności z drzewka Biotyka. Zwiększa obrażenia, promień rażenia i czas trwania zdolności biotycznych, dając im jednocześnie zwiększoną siłę - zwiększona siła sprawia, iż wróg zostanie, na przykład, odrzucony na większy dystans. Profil ten znacząco zwiększa skuteczność postaci korzystającej ze zdolności Biotycznych i jeśli tylko nie zależy ci na walce wręcz i korzystaniu z profilu Szturmowiec (Vanguard), Adept to jedyny sensowny wybór.