Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Terapia wstrząsowa | Eos | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Odczytanie wiadomości w placówce [Eos].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Terapia wstrząsowa. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda, którego wykonania możesz podjąć się po założeniu placówki na planecie Eos. Opisywany quest dotyczy uratowania robotników, którzy podjęli próbę przejęcia kontroli nad Porzuconymi i w rezultacie znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Uwaga - Misja może zostać zawalona jeśli nie pomożesz dostatecznie szybko robotnikom w dalszej części questu.

Odblokowanie zadania

 

Terminal z wiadomością o robotnikach

Quest ten możesz odblokować dopiero po tym jak w głównym zadaniu Lepsze początki założysz placówkę na planecie Eos (ma to miejsce pod koniec tego questu). Dotrzyj do tej właśnie placówki i odszukaj w jednym z budynków terminal z zapisaną wiadomością. Odczytanie jej doprowadzi do dodania nowego questu do dziennika.

Sprawdź ambulatorium

Ambulatorium jest w innym budynku w placówce. Po dotarciu do celu podróży zeskanuj sprzęt medyczny żeby odkryć ślady leczenia ran wywoływanych przez Porzuconych.

Znajdź harmonogram pracy

To bardzo prosty cel. Zajrzyj do kolejnego wskazanego budynku i zlokalizuj datapad z zapisanym harmonogramem.

Zbadaj miejsce z monolitem

Do zbadania jest obszar wokół monolitu. Jest to jeden z tych monolitów, które musiałeś uruchomić w głównym queście Lepsze początki, tak więc powinieneś pamiętać najlepszą drogę do celu. Po dotarciu na miejsce zlokalizuj urządzenie do zeskanowania i wysłuchaj rozmowy przez radio.

Dotrzyj do robotników

 

Postaraj się utrzymywać wysoką prędkość i unikać zderzania z przeszkodami

Tuż po wysłuchaniu komunikatu załączy się licznik upływu czasu. W celu uchronienia robotników przed zamordowaniem przez Porzuconych będziesz musiał dotrzeć do nich w czasie krótszym niż 2 minuty i 30 sekund. Jak najszybciej powróć do Nomada i przejedź głównymi drogami w okolice centralnego zbiornika na mapie. Zjedź tam z drogi prowadzącej do monolitu 3 z questu Lepsze początki i zacznij podróżować po bezdrożach przemieszczając się na wschód. W trakcie jazdy korzystaj z napędu 2x6 i pomagaj sobie jak najczęściej aktywowaniem turbo. Jeśli nie popełnisz żadnych błędów to cel podróży osiągniesz mając około 30-40 sekund w zapasie.

Pokonaj Porzuconych

Po dotarciu na miejsce wysiądź z Nomada i od razu przystąp do atakowania Porzuconych. Nie powinna to być trudna bitwa, choć zachowaj ostrożność podczas atakowania bardziej elitarnych odmian botów (niwelator, obserwator).

Porozmawiaj z ocalałymi

Jeżeli zdołałeś uratować robotników Inicjatywy to porozmawiaj z Jenningsem żeby otrzymać podziękowania i zakończyć quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.