Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szpieg (Infiltrator) w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Oto snajper w Mass Effect: Andromeda. Ta strona pomoże Ci zrozumieć ten profil postaci.

Profil Szpieg (Infiltrator). - Szpieg (Infiltrator) w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Profil Szpieg (Infiltrator).

Ostatni profil hybrydowy dostępny w grze. Skupia się on wokół wykorzystania zdolności z drzewek Techniki (Tech) i Walki (Combat), doskonale nadaje się więc dla graczy, którzy korzystają ze zdolności pochodzących z obu tych drzewek. Wymaga 3 / 12 / 27 / 50 / 78 / 116 punktów umiejętności wydanych w drzewko Techniki i Walki, by odblokować odpowiednio 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 poziom profilu.

Uwaga - pamiętaj, iż wymaganą ilość punktów umiejętności trzeba zainwestować w oba drzewka, nie może to być łączna wartość. Oznacza to, że chcąc odblokować profil Szpiega poziomu 3, musisz wydać przynajmniej 27 punktów w Technikę i 27 punktów w Walkę.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie bonusy pasywne, które otrzymuje się w momencie aktywowania tego profilu, od pierwszego do szóstego poziomu profilu Inżynier.

Statystyka

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Poziom 4

Poziom 5

Poziom 6

Celność broni

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Stabilność broni

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Technologiczna szybkość ładowania

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Premia za trafienie w czuły punkt za pomocą broni

+10%

+14%

+18%

+22%

+26%

+30%

Warto mieć na uwadze kilka rzeczy związanych z danymi przedstawionymi w tabeli:

  • Technologiczna szybkość ładowania - parametr ten wpływa na to, jak długo odnawiać będą się zdolności z drzewka Technika (Tech). Dla przykładu, dla zdolności z czasem odnowienia równym 10s i wartości 20%, czas skróci się o 2 sekundy i będzie wynosił 8 sekund.
  • Premia za trafienie w czuły punkty za pomocą broni - parametr ten wpływa na ilość obrażeń zadawanych w momencie trafienia w czuły punkt wroga. W większości przypadków są to po prostu głowy przeciwników.

Profil ten posiada dwie zdolności dodatkowe. Świadomość bojowa (Battlefield Awareness) sprawia, że jesteś w stanie odkrywać wrogów znajdujących się za ścianą jeśli mierzysz w nich przy pomocy celownika optycznego - w takim przypadku pojawią się oni na ekranie z charakterystyczną poświatą. Uniki kamuflujące (Cloak Evades) z kolei pozwalają twojej postaci zniknąć na krótką chwilę po użyciu uniku - działa to podobnie do Taktycznego Kamuflażu (Tactical Cloak) z drzewka Technika, nie daje jednak premii do zadawanych obrażen.

Szpieg to idealny wybór dla graczy, którzy tworzą snajpera-skrytobójcę. Poprawienie stabilności i celności broni pozwala łatwiej atakować z dużych dystansów i z powietrza, szybkość ładowania się umiejętności pomoże częściej korzystać z Taktycznego Kamuflażu (Tactical Cloak), a premia za trafienie w czuły punkt (czyli, w głównej mierze, w głowę wroga) jest zawsze mile widziana. Dzięki temu profilowi i odpowiedniemu doborowi umiejętności (między innymi wspomniany już Taktyczny Kamuflaż) będziesz w stanie wyeliminować wroga jednym strzałem, a następnie wykonaj unik, by zniknąć, zejść z celowników wroga i ponownie aktywować Taktyczny Kamuflaż.