Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Morderstwo w porcie Kadara | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Dotarcie na miejsce zbrodni [Kadara: Port].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Morderstwo w porcie Kadara. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć w trakcie zwiedzania Portu Kadara. Zadanie to dotyczy powstrzymania seryjnego mordercy, który grasuje na Kadarze.

Odblokowanie zadania

Dotrzyj na miejsce zbrodni - Morderstwo w porcie Kadara | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dotrzyj na miejsce zbrodni

Quest ten możesz odblokować po spotkaniu się w Porcie Kadara ze Sloane Kelly i Vehnem Terevem w ramach zaliczania głównego questu Polowanie na Archonta. W centralnej części portu zauważysz tłum gapiów i po zbliżeniu się do nich ustalisz, że stoją nad zwłokami zamordowanej osoby.

Przeskanuj zwłoki

Użyj skanera na zwłokach, wysłuchując komentarza SAM-a oraz krótkiej rozmowy ze strażnikiem Wyrzutków.

Porozmawiaj z Reyesem o morderstwach

Odszukaj Reyesa w barze w slumsach - Morderstwo w porcie Kadara | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Odszukaj Reyesa w barze w slumsach

Reyes przebywa w Slumsach i musisz użyć konsoli tranzytowej żeby przenieść się w to miejsce. Odnajdziesz go konkretnie w barze. Porozmawiaj z Reyesem na temat zamordowanej osoby, aby dowiedzieć się, że nie podejrzewa on seryjnego mordercy, tylko Roekaarów. Otrzymasz nowe poboczne zadanie związane z tą sprawą - Lud podzielony.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, odblokowanie pobocznego zadania Lud podzielony.