Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inżynier (Engineer) w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Profil Inżynier (Engineer). - Inżynier (Engineer) w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Profil Inżynier (Engineer).

Drugi w kolejności profil, a także drugi z grupy "czystych", obok Żołnierza (Soldier) i Adepta. Skupia się on wokół wykorzystania zdolności z drzewka Techniki (Tech), przez co doskonale nadaje się dla graczy, którzy inwestują w to właśnie drzewko większość swoich punktów umiejętności. Wymaga 6 / 24 / 54 / 99 / 156 / 232 punktów umiejętności wydanych w drzewko Technika, by odblokować odpowiednio 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 poziom profilu.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie bonusy pasywne, które otrzymuje się w momencie aktywowania tego profilu, od pierwszego do szóstego poziomu profilu Inżynier.

Statystyka

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Poziom 4

Poziom 5

Poziom 6

Obrażenia od wszystkich kombinacji

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Zdrowie konstruktu technologicznego

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Regeneracja zdrowia konstruktu technologicznego

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Obrażenia konstruktu technologicznego

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Uzupełnienie technologiczne i obrona

+20%

+25%

+30%

+35%

+40%

+45%

Dodatkową zdolnością profilu Inżyniera jest Sonda Bojowa (Combat Drone). Pozwala na przyzwanie niewielkiej sondy, która przyspiesza regenerację mocy technologicznych (z drzewka Technika). Dodatkowo, sonda może ulec samozniszczeniu, wyzwalając impuls elektromagnetyczny, jeśli w pobliżu twojej postaci pojawi się wróg. Zdolność użyteczna jest głównie z uwagi na fakt, iż skraca czas odnowienia umiejętności z drzewka Technika.

Profil ten doskonale nadaje się dla graczy, którzy pragną skupić się wokół zdolności z drzewka Technika. Co więcej, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy często korzystają ze zdolności WI Porzuconych (Remnant VI) i Wieżyczki Szturmowej (Assault Turret) - profil ten zwiększa maksymalną ilość punktów zdrowia, ich regenerację i zadawane obrażenia konstruktów (obie zdolności przywołują obiekt traktowany przez grę jako konstrukt), znacznie zwiększając ich skuteczność. Jeśli planujesz w repertuarze swoich zdolności posiadać jedną z nich bądź je obie, czy też chcesz skupić się na korzystaniu ze zdolności z drzewka Techniki, Inżynier jest zdecydowanie dla ciebie.