Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolonizacja Kadary | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Na tej stronie dowiesz się, jak podnieść zdatność Kadary oraz jak założyć placówkę na Kadarze w Mass Effect: Andromeda.

Odblokowanie: Dotarcie do miejsca założenia placówki [Kadara].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Kolonizacja Kadary. To jedno zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas wizyty na planecie Kadara. Zadanie to dotyczy założenia placówki na Kadarze. Niestety oprócz podniesienia poziomu zdatności tej planety będziesz też musiał wykonać wiele dodatkowych czynności powiązanych z innymi questami.

Odblokowanie zadania

1 - Kolonizacja Kadary | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Quest ten zostanie dodany do Twojego dziennika po tym jak dostatecznie zbliżysz się do lokacji na pustkowiach Kadary gdzie zaplanowano założenie placówki - Kolonizacja Kadary | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Quest ten zostanie dodany do Twojego dziennika po tym jak dostatecznie zbliżysz się do lokacji na pustkowiach Kadary gdzie zaplanowano założenie placówki. Obszar ten pokazany został na powyższych obrazkach i są to okolice budynku odwiedzanego w poszukiwaniu transpondera w ramach głównego zadania Polowanie na Archonta. Po tym jak quest dodany zostanie do dziennika otrzymasz pierwsze informacje na temat wymagań do założenia placówki. Kolejne pozycje będą dodawane do listy wymagań w miarę przebiegu gry. Poniżej znajduje się zestawienie akcji, które trzeba wykonać przed założeniem placówki. Jest to rozległa lista, tak więc licz się z tym, że placówka zostanie utworzona na Kadarze dopiero po załatwieniu innych ważnych spraw na tej planecie.

Zestawienie akcji wymaganych do założenia placówki

1) Osiągnij 40% zdatności Kadary - Nie przejmuj się tą pozycją, gdyż poziom zdatności podwyższysz dokładnie o 40 procent wykonując zadanie Uleczyć serce Kadary (pozycja numer 11 na naszej liście). Co więcej, pozostałe wymagane questy również oferują przyrosty do poziomu zdatności i w konsekwencji współczynnik ten w końcowej części opisywanego questu znacząco będzie przewyższał wymaganą wartość.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie