Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Suvi Anwar | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Suv Anwar. - Suvi Anwar | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Suv Anwar.

Suvi to postać, która nie jest dostępna, jako członkini drużyny, którą bierze się na misję - służy ona na statku Tempest. Jest to opcja do romansowania dostępna jedynie dla żeńskiej bohaterki, Sary Ryder - grając Scottem nie będzie można z nią flirtować, a jedynie utrzymywać przyjacielskie relacje. Suvi to postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze. Momenty flirtowania z Suvi pojawiają się po ukończeniu każdej z głównych misji (Operacje priorytetowe).

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Suvi misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Suvi Anwar: New Discoveries

Bycie w związku (zaangażowanie się) z Suvi.

Uwaga: opcja zaangażowania się w związek pojawi się po ukończeniu misji głównej Hunting the Archon, pod warunkiem, że po wykonywaniu wcześniejszych misji flirtowałeś z Suvi. Jeśli chcesz móc flirtować i ciągnąć dalej romanse z innymi członkami załogi, a jednocześnie chcesz zobaczyć moment kulminacyjny romansu z Suvi, zapisz grę przed rozpoczęciem konwersacji z bohaterką po ukończeniu wspomnianej misji, by w razie czego móc potem bez problemu zobaczyć inne romanse.