Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ujawnić ukryte skarby na planetach? poradnik Mass Effect: Andromeda

Kriokapsuła Rekonesans (Reconnaissance) ukaże na mapie skrytki pełne cennych przedmiotów. - Jak ujawnić ukryte skarby na planetach? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Kriokapsuła Rekonesans (Reconnaissance) ukaże na mapie skrytki pełne cennych przedmiotów.

Podczas swojej przygody w Mass Effect Andromeda natrafisz na setki, jeśli nie tysiące, rozmaitych kontenerów i skrzynek, które zawierać będą najróżniejsze przedmioty - od materiałów rzemieślniczych, na broniach i elementach pancerza kończąc. Większość z "normalnych" kontenerów zawierać będzie jednak niewielką ilość przedmiotów, a ich jakość, w przeważającej ilości przypadków, nie zawróci ci w głowie. Da się jednak w bardzo prosty sposób temu zaradzić.

Możesz mianowicie odkryć dodatkowe, ukryte uprzednio skarby, które rozmieszczone są na powierzchniach każdej z odwiedzanych przez ciebie planet. Oczywiście, skarby da się znaleźć i bez ich odkrywania na mapie, jednak jest to znacznie utrudnione - są one po prostu dobrze schowane, często znajdują się też w miejscach, w których nie ma nic innego i normalnie byś się tam nie zapuszczał.

By miejsca ukrycia skarbów pokazały się na mapie, wystarczy otworzyć jedną z kilkunastu dostępnych kapsuł kriogenicznych. Mowa mianowicie o tej o nazwie Rekonesans (Reconnaissance), którą znajdziesz w zakładce kapsuł wojskowych. Dzięki niej, na mapie, przy stacjach przesyłowych (forward stations) pojawią się ikonki skrzynek, które oznaczać będą ukryte skarby, które teraz będzie można w prosty sposób zebrać.

Na koniec warto wspomnieć o zawartości tych skrzyń. Wewnątrz znajdziesz, na ogół, przynajmniej jedną ultrarzadką (Ultrarare) broń, często nawet kilka sztuk elementów pancerza, a także całą masę różnorakich materiałów rzemieślniczych, o różnych stopniach rzadkości. Przy odrobinie szczęścia, pojedyncza skrzynia tego rodzaju pozwoli ci zyskać sprzęt wart kilka tysięcy Kredytów!