Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Turiańska arka: Jeszcze nie zginęła | Sojusznicy i związki w ME Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Odnalezienie grupy turian [Havarl].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Turiańska arka: Jeszcze nie zginęła. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki" i możesz go odblokować dzięki dokładnemu zbadaniu powierzchni planety Havarl. Quest ten dotyczy uratowania napotkanej grupy turian broniących się przed roekaarami oraz odnalezienia ocalałych z ich arki Natanus.

Odblokowanie zadania

Zadanie to zostanie automatycznie dodane do dziennika po tym jak zbliżysz się do grupy broniących się turian - Turiańska arka: Jeszcze nie zginęła | Sojusznicy i związki w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Zadanie to zostanie automatycznie dodane do dziennika po tym jak zbliżysz się do grupy broniących się turian. Przebywają oni w pokazanym na powyższym obrazku miejscu, czyli w małym obszarze sąsiadującym z dżunglą w południowej części mapy Havarl.

Obroń turian przed roekaarami

Dołącz do walk i zajmij się atakowaniem roekaarów. Dysponują oni dobrymi broniami, tak więc nie zapomnij o korzystaniu z zasłon i wycofywaniu się po odniesieniu większych obrażeń. Po zlikwidowaniu pierwszej grupy przygotuj się na przybycie posiłków z północy. Nie daj się im zaskoczyć od tyłu tylko szybko przystąp do skutecznej obrony pozycji.

Porozmawiaj z turiańskim przywódcą

Po walkach odszukaj przywódcę grupy turian, którym jest Avitus Rix. Dowiesz się, że Avitus jest Widmem, a także że dowodzony przez niego oddział wylądował na Havarl po tym jak arka turian Natanus weszła w kontakt z Plagą. Rozmówca poprosi drużynę o wypatrywanie potencjalnych ocalałych z arki Natanus lub przynajmniej jej szczątków. Przy okazji zdobędziesz też punkty zdatności Andromedy.

Uwaga - Quest ten przejdzie teraz w dzienniku w stan wstrzymania, przy czym po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej fabule automatycznie zostanie on zaliczony. Dojdzie do tego po tym jak odwiedzisz Kadarę w głównym zadaniu Polowanie na Archonta. Gra odblokuje też wtedy nowe poboczne zadanie związane z poszukiwaniami arki Natanus - Turiańska arka: Zaginiona, ale nie zapomniana.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.