Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Współczesna medycyna | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z doktorem Nakamoto [Kadara: Slumsy].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Współczesna medycyna. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć w trakcie zwiedzania Slumsów na Kadarze. Zadanie to dotyczy odnalezienia przepisu potrzebnego do produkcji narkotyku Zapomnienie.

Odblokowanie zadania

Nakamoto jest w jednym z kontenerów w slumsach - Współczesna medycyna | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Nakamoto jest w jednym z kontenerów w slumsach

Quest ten możesz odblokować w trakcie pobytu w Slumsach na Kadarze. Możesz tam odnaleźć kontener, w którym przebywa doktor Nakamoto. Porozmawiaj z nim, a poproszony zostaniesz o odzyskanie przepisu na lekarstwo.

Idź do starego laboratorium doktora Nakamoto

Laboratorium jest w pobliżu jednego z monolitów - Współczesna medycyna | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Laboratorium jest w pobliżu jednego z monolitów

Laboratorium doktora Nakamoto znajduje się w niewielkiej odległości na północ od wyjścia ze slumsów, przy czym żeby tam dotrzeć musisz zaliczyć przejazd Nomadem poruszając się w przeciwnym kierunku do ruchu wskazówek zegara (najpierw wyrusz na wschód, następnie na północ, na koniec skręć na zachód).

Pokonaj Wyrzutków stojących na straży

W pobliżu starego laboratorium przebywa grupa wyrzutków, z którymi musisz się uporać. Uważaj m.in. na snajpera na dachu oraz na posiłki, które zjawią się w okolicy niedługo po rozpoczęciu bitwy.

Zabierz przepis

Moment podjęcia decyzji - Współczesna medycyna | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Moment podjęcia decyzji

Po walkach wejdź do laboratorium gdzie spotkasz doktor Farenth. Po wysłuchaniu jej wersji wydarzeń możesz zachować się na dwa sposoby - odebrać przepis lub uwierzyć w wersję wydarzeń zaprezentowaną przez Farenth i pozwolić żeby przepis pozostał w jej rękach.

Uwaga - Opcjonalnym krokiem jest sprawdzenie jednego z okolicznych datapadów. Dowiedziałbyś się z niego, że Farenth nie mówi jednak prawdy.

Wróć do doktora Nakamoto

Powróć do Slumsów żeby ponownie spotkać się z doktorem Nakamoto. Rozmowa będzie miała inny przebieg w zależności od tego czy przyniosłeś mu przepis czy pozostawiłeś go u Farenth. W obu przypadkach nagrody za ukończenie questu są identyczne.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.