Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwsze uderzenie (First Strike) | Operacje priorytetowe w ME Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Wejście w interakcję z jednym z terminali Misji Uderzeniowych.

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Pierwsze uderzenie. Jest to bardzo krótka operacja priorytetowa (zadanie głównego wątku fabularnego) gry Mass Effect Andromeda, która w rzeczywistości pełni rolę rozbudowanego samouczka. Dzięki zaliczeniu tego questu możesz dowiedzieć się jak brać udział w Misjach Uderzeniowych (Strike Missions).

1 - Pierwsze uderzenie (First Strike) | Operacje priorytetowe w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Skorzystaj z terminalu na Nexusie lub z terminalu na pokładzie statku Tempest - Pierwsze uderzenie (First Strike) | Operacje priorytetowe w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Skorzystaj z terminalu na Nexusie lub z terminalu na pokładzie statku Tempest

W celu rozpoczęcia tego zadania musisz wejść w interakcję z jednym z terminali Misji Uderzeniowych. Pierwszy taki terminal odnajdziesz w lokacji Nexus: Centrum operacyjne (posterunek milicji), ale możesz też zaczekać aż odblokujesz statek Tempest. W tym przypadku terminal odnajdziesz na jego środkowym pokładzie. Przy pierwszej próbie użycia terminalu dowiesz się, że wymagana jest autoryzacja od Tirana Kandrosa, tak więc spotkaj się z nim osobiście w lokacji Nexus: Centrum operacyjne lub porozmawiaj z nim na odległość przez vidcon.

Misje Uderzeniowe dokładniej opisane zostały w odrębnym rozdziale naszego poradnika. Na potrzeby tego questu musisz jedynie przejrzeć dostępne misje Grup Uderzeniowych, ale oczywiście od tego momentu warto się nimi zajmować (osobiście biorąc w nich udział lub wysyłając na nie dostępne Grupy Uderzeniowe).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, odblokowanie Misji Uderzeniowych.