Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Peebee: Tesk z odzysku | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Automatycznie po ukończeniu pobocznego zadania Peebee: Skaner Porzuconych [Kadara: Port Kadara].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Peebee: Tesk z odzysku. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Peebee i otrzymasz go automatycznie po ukończeniu jednego z jej poprzednich zadań - Peebee: Skaner Porzuconych. W ramach opisywanego questu Twoim zadaniem będzie odzyskanie tytułowego bota Peebee, który skradziony został przez Kalindę.

Sprawdź wiadomość od Peebee

Cel ten nie zostanie dodany do dziennika od razu po tym jak powrócisz na pokład Tempesta po odblokowaniu opisywanego zadania. Musisz uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać momentu otrzymania nowego e-maila od Peebee, który będzie zawierał prośbę o spotkanie się z nią na Kadarze.

Spotkaj się z Peebee w barze na Kadarze

Peebee znajdziesz w barze w porcie - Peebee: Tesk z odzysku | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Peebee znajdziesz w barze w porcie

Wyląduj na Kadarze i odszukaj Peebee w barze w Porcie Kadara. Do odbycia jest nowa rozmowa z nią, w której weźmie także udział Samrick (wydobędziesz od niego potrzebne informacje niezależnie jak się zachowasz).

Udaj się we wskazane miejsce na Elaaden

Budynek na Elaaden do zbadania - Peebee: Tesk z odzysku | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Budynek na Elaaden do zbadania

Zalicz przelot na planetę Elaaden. Miejsce do zbadania znajduje się w południowo-zachodniej części planety i będzie to pojedynczy budynek, w pobliżu którego nie powinno być żadnych wrogów.

Porozmawiaj ze złomiarzem

Po wejściu do budynku znajdziesz uszkodzonego bota oraz złomiarza, z którym należy porozmawiać. W trakcie rozmowy możesz zadać złomiarzowi dodatkowe pytania, ale nie jest to obowiązkowy krok. Otrzymasz punkty zdatności Andromedy i nowy cel misji.

Porozmawiaj z Peebee na Tempeście

Odszukaj Peebee po powrocie na pokład Tempesta. Odsłuchacie dziennik audio nagrany przez Kalindę i poproszony zostaniesz o zaczekanie aż skaner Peebee coś znajdzie. Nie musisz długo czekać, gdyż zadanie będziesz mógł dokończyć po tym jak po raz kolejny powrócisz na pokład Tempesta (w międzyczasie możesz np. na chwilę ponownie odwiedzić Elaaden). Opisywany quest zostanie wtedy automatycznie zaliczony i do dziennika dodana zostanie misja lojalnościowa Peebee - Peebee: Tajemniczy sygnał Porzuconych.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy, odblokowanie misji lojalnościowej Peebee: Tajemniczy sygnał Porzuconych.