Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Peebee: Tajny projekt | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Automatycznie po dotarciu na planetę Aya w głównym zadaniu Ścieżka nadziei [Aya].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Peebee: Tajny projekt. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Peebee i otrzymasz go automatycznie w trakcie zaliczania głównego questu Ścieżka nadziei. Opisywane zadanie dotyczy zaoferowania wsparcia Peebee w dokończeniu tytułowego tajemniczego projektu. Stanie się to możliwe dzięki eksploracji planety Voeld.

Odblokowanie zadania

Quest ten powinien zostać dodany do dziennika tuż po tym jak znajdziesz się na powierzchni planety Aya (ma to miejsce w głównym queście Ścieżka nadziei). Po tym jak powrócisz na pokład Tempesta odczytaj e-maila od Peebee (Rem-Tech). Możesz też z nią osobiście porozmawiać na temat tytułowego tajnego projektu. Dowiesz się, że potrzebuje specyficznego sprzętu Porzuconych.

Przejmij technologię Porzuconych z obszaru na Voeld

Po dotarciu na Voeld skieruj się do lokacji zaznaczonej na mapie planety - Peebee: Tajny projekt | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Po dotarciu na Voeld skieruj się do lokacji zaznaczonej na mapie planety. Jest to dziwnie wyglądająca konstrukcja na pustkowiach i w tym miejscu do wyeliminowania jest grupa Porzuconych. Po wygranych walkach odszukaj z pomocą skanera glif i zeskanuj go. Możesz już wejść w interakcję z konsolą Porzuconych i rozwiązać związaną z nią zagadkę. Rozwiązanie pokazuje powyższy obrazek. Za zaliczenie zagadki otrzymasz punkty zdatności Andromedy.

Porozmawiaj z Peebee w kapsule ratunkowej na Tempeście

Powróć na pokład Tempesta i porozmawiaj tam z Peebee. Otrzymasz od niej zaproszenie do spotkania się z nią na Nexusie celem obejrzenie jej finalnego projektu.

Spotkaj się z Peebee w jej mieszkaniu na Nexusie

Mieszkanie Peebee jest w dokach niedaleko działu hydroponiki - Peebee: Tajny projekt | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Mieszkanie Peebee jest w dokach niedaleko działu hydroponiki

Wybierz się na Nexusa. Mieszkanie Peebee jest na górnym poziomie w lokacji Nexus: Dok, niedaleko działu hydroponiki. W trakcie spotkania (dołączy również do niego na chwilę Kalinda) Peebee zaprezentuje swój projekt, którym będzie zhakowany Obserwator Porzuconych. Główny bohater zdobędzie automatycznie nową umiejętność WI Porzuconych (kategoria Technologia). Pozwala ona na przyzywanie do siebie Obserwatora w trakcie walk i bot może pomagać drużynie w eliminowaniu wrogów.

Uwaga - Quest przejdzie teraz w stan wstrzymania, przy czym zostanie on automatycznie zaliczony po tym jak dostatecznie awansujesz w grze. Gra odblokuje też wtedy nowy poboczny quest Peebee: Skaner Porzuconych.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, odblokowanie pobocznego zadania Peebee: Skaner Porzuconych.