Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Twarde lądowanie (Rough Landing) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Musisz zdetonować minę Trip Mine rzuconym przeciwnikiem (tryb singleplayer).

Komentarz: Trofeum to wymaga skorzystania z trzech różnych umiejętności. Rozstawianie min to jedna z umiejętności powiązanych z walką. Do rzucania przeciwnikami używa się z kolei mocy biotycznych.

Sposób na zdobycie tego trofeum jest stosunkowo prosty, potrzebować będziesz jednak 3 zdolności - Mina (Trip Mine), Przyciągnięcie (Pull) i Rzut (Throw) - Twarde lądowanie (Rough Landing) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Sposób na zdobycie tego trofeum jest stosunkowo prosty, potrzebować będziesz jednak 3 zdolności - Mina (Trip Mine), Przyciągnięcie (Pull) i Rzut (Throw). W pierwszej kolejności ustaw minę na otwartym terenie - nie wciskaj jej między przeszkody terenowe, ani nie dawaj zaraz przy budynku. Następnie złap dowolnego przeciwnika (nie może on mieć tarczy ani pancerza, gdyż inaczej nie uda ci się go złapać) przy pomocy zdolności Przyciągnięcia, poczekaj, aż doleci on do twojej postaci, a następnie wymierz w Minę i ciśnij przeciwnikiem przy pomocy Rzutu w jej stronę. Jeśli wróg wpadnie w minę i ją zdetonuje, otrzymasz trofeum. Jeśli nie udało ci się trafić, lub wróg zginął zanim doleciał do miny, spróbuj po prostu ponownie.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.