Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Rozmowa z Andraknorem [Nexus: Dok].

Na stronie znajduje się opis przejścia misji Zapracuj na odznakę. To dodatkowe zadanie (Additional Task) gry Mass Effect: Andromeda, którego możesz podjąć się dopiero w dalszej części gry. Dotyczy ono zaliczenia kilku wyzwań przygotowanych przez członka angarskich sił specjalnych.

Uwaga - Zlecenie to w dzienniku głównego bohatera wyląduje w kategorii zadań dodatkowych. Z uwagi na jego większy poziom skomplikowania opisaliśmy je poniżej, nie zaś w rozdziale z listą zadań dodatkowych Nexusa.

Odblokowanie zadania

1 - Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Okazja do odblokowania tego questu pojawia się dopiero w dalszej części gry, a konkretnie jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta - Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Okazja do odblokowania tego questu pojawia się dopiero w dalszej części gry, a konkretnie jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta. Podczas jednej z wizyt w lokacji Nexus: Dok powinieneś zauważyć pokazany na obrazku 1 znacznik questu. Znajduje się on w pomieszczeniu Centrum Kultur i po wkroczeniu do tego obszaru spotkasz Andraknora (obrazek 2). Porozmawiaj z nim żeby odebrać od niego wyzwania angarskich sił specjalnych.

Uwaga - Do zaliczenia są trzy wyzwania i każde z nich rozgrywa się na powierzchni planety Voeld, tak więc wykonaj przelot w to miejsce. Do wyzwań możesz oczywiście podchodzić w dowolnej kolejności.

Uwaga - Wyzwania mogą okazać się bardzo wymagające dla niedostatecznie rozwiniętej drużyny. Zainteresuj się nimi najlepiej dopiero w późniejszej fazie kampanii i zabierz ze sobą ulubionych towarzyszy by mogli skutecznie pomagać ci w wygrywaniu bitew.

Walcz z Porzuconymi

Najbardziej kłopotliwe będzie wyeliminowanie zniszczyciela - Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Najbardziej kłopotliwe będzie wyeliminowanie zniszczyciela

Po dotarciu na miejsce zlokalizuj nadajnik i zbadaj go, dzięki czemu rozpocznie się bitwa z kettami. Na pokonanie piętnastu Porzuconych (uwaga - gra nie uwzględnia najmniejszych botów) masz ponad 5 minut, przy czym pojawi się okazja do zaliczenia opcjonalnego celu misji i pobicia rekordu Andraknora. Jeśli zależy ci na tym osiągnięciu to agresywnie atakuj kolejne ketty, polegając na dobrych broniach do walk na krótkim dystansie (zwłaszcza strzelbach) oraz na umiejętnościach i mocach o dużej sile rażenia. Na polu bitwy po kilku chwilach pojawi się niszczyciel Porzuconych. Gdy tylko do tego dojdzie skoncentruj swoje ataki na tym przeciwniku. Używaj zasłon i często przemieszczaj się żeby unikać jego ataków. Pamiętaj też, że najpierw musisz zniszczyć tarczę niszczyciela i dopiero w następnej kolejności zająć się wyczerpywaniem jego paska pancerza.

Walcz z pradawnymi, krwiożerczymi potworami

Musisz pokonać kilka pradawnych eirochów - Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz pokonać kilka pradawnych eirochów

Miejsce stoczenia bitwy znajduje się na wschodnim krańcu mapy i rozpocznie się ona po zbadaniu nadajnika. Do pokonania jest grupa pradawnych eirochów. Rozpocznij atakowanie tych ogromnych bestii gdy będą jeszcze w drodze do miejsca pobytu drużyny. Już po rozpoczęciu walk za wszelką cenę trzymaj je na dystans, gdyż zadają one ogromne obrażenia w walce wręcz i mogą też wyprowadzać szarże. Do osłabiania eirochów używaj amunicji, umiejętności i mocy wykorzystywanych do wyczerpywania paska pancerza.

Pobierz wrażliwe dane

Broń się w pobliżu każdej z hakowanych konsol - Zapracuj na odznakę | Nexus | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Broń się w pobliżu każdej z hakowanych konsol

Po dotarciu w oznaczone miejsce odszukaj nadajnik i wejdź z nim w interakcję. W bazie kettów są trzy urządzenia. Po dotarciu do każdego z nich rozpocznie się proces hakowania. W trakcie tego procesu musisz pozostawać w niewielkiej odległości od konsoli żeby hakowanie mogło być kontynuowane. W międzyczasie spodziewaj się oczywiście pojawiania się statków z kettami na pokładzie. Nie próbuj w trakcie zaliczania tego celu misji zabijać za wszelką cenę wszystkich kettów, bo na miejsce pokonanych wrogów zjawią się nowi. Zamiast tego eliminuj tylko tych kettów, który zagrożą bezpośrednio głównemu bohaterowi (dodatkowo możesz odwracać od siebie uwagę rozmieszczając towarzyszy w okolicy). Po zaliczeniu celu misji możesz uciec z bazy i zignorować nadal aktywnych kettów.

Wróć do Andraknora na Nexusie

Końcówka tego questu to już czysta formalność. Powróć do Centrum Kultur na Nexusie żeby odebrać gratulacje od Andraknora.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.