Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić skład drużyny? | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

Ekran wyboru członków drużyny. - Jak zmienić skład drużyny? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ekran wyboru członków drużyny.

Jak w każdej części Mass Effect, w Andromedzie gracz ma możliwość dobrania do dwóch towarzyszy do swojej drużyny, którzy towarzyszyć będą mu w jego przygodach. Dobór członków drużyny to kwestia kluczowa, szczególnie w najnowszej odsłonie serii (z uwagi na, między innymi, możliwość wykonywania kombinacji przy pomocy zdolności), a sama gra nie tłumaczy procesu selekcji bohaterów do drużyny w żaden sposób. O ile z początku nie będziesz mieć żadnych możliwości wyboru, gdyż w drużynie będą jedynie Cora i Liam, już podczas pierwszego wejścia na pokład statku Tempest dołączy do ciebie nowa towarzyszka, Vetra.

By dokonać wymaganych zmian i dostosować członków drużyny, wystarczy wejść do ekranu wyboru uzbrojenia (pojawia się za każdym razem, gdy schodzisz z pokładu statku Tempest, dostępny jest także ze stacji uzbrojenia na samym statku Tempest, jak i przy Stacjach Przesyłowych [Forward Station]) i przejść do przedostatniej karty, w której znajdziesz dwójkę towarzyszy, którzy są aktualnie przydzieleni do drużyny. Teraz wystarczy tylko wskazać tą postać, którą chcesz zastąpić, a następnie wybrać kolejną, która ma zając jej miejsce. Po wszystkim wystarczy wyjść z ekranu dostosowania drużyny, a zmiany zostaną przyjęte i w twojej ekipie pojawią się nowe twarze.

Dobór członków drużyny nie wpływa wyłącznie na możliwości na polu walki - czasami konieczne będzie zabranie ze sobą konkretnej postaci by, na przykład, móc popchnąć jedno z zadań do przodu. Wymagani są oni także w przypadku większości zadań lojalnościowych.