Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Odebranie e-maila od Sid [Tempest]

Na stronie znajduje się opis przejścia misji Życie na pograniczu. To zadanie w Helejosie (poboczny quest) gry Mass Effect: Andromeda, którego możesz podjąć się dopiero w dalszej części gry (po otrzymaniu stosownej wiadomości). Quest ten dotyczy spotkania się na Nexusie z Sid (siostrą Vetry Nyx), która ma dla drużyny ważne zadanie. Główny bohater będzie musiał przyjrzeć się działalności bandytów zwanych Trzema Szablami.

Odblokowanie zadania

Musisz otrzymać e-maila od Sid - Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz otrzymać e-maila od Sid

W celu odblokowania zadania sprawdzaj regularnie skrzynkę e-mailową na pokładzie statku Tempest. Musisz otrzymać e-maila od Sid na temat dziwnych wydarzeń na Nexusie. Będzie on zawierał prośbę o pilne spotkanie.

Spotkaj się z Sid na Nexusie

Powróć na Nexusa. Sid przebywa we wschodniej części lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Porozmawiaj z nią na temat ataków bandytów nazywających siebie Trzema Szablami.

Zbadaj ataki na statki kosmiczne Nexusa

Przykładowy nowo odnaleziony wrak statku - Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Przykładowy nowo odnaleziony wrak statku

Powróć na pokład Tempesta. Do zbadania masz cztery układy - Solminae, Joba, Nalesh i Jirayder. Po dotarciu do każdego z nich musisz załączyć skaner, zlokalizować z jego pomocą wrak statku (anomalię) i go zbadać. Oprócz wysłuchiwania komentarzy możesz też przeszukiwać wszystkie odnajdywane wraki i zdobywać dzięki temu zapasy.

Leć za Trzema Szablami do ich kryjówki na Kadarze

1 - Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zalicz przelot na planetę Kadara i przenieś się na jej pustkowia - Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Zalicz przelot na planetę Kadara i przenieś się na jej pustkowia. Musisz zająć się zbadaniem południowo-wschodniej części pustkowi. Prowadzi tam droga pokazana na obrazku 1, którą odnajdziesz na wschód od wyjścia ze Slumsów. Cel podróży to zabudowania z obrazka 2.

Pokonaj Trzy Szable

Do walk z najemnikami dojdzie automatycznie po tym jak dostatecznie zbliżysz się do ich siedziby. Zauważ, że część z nich korzysta z pancerzy, tak więc dobierz odpowiednio broń, amunicję i umiejętności. Spodziewaj się też przybycia posiłków, którym trzeba będzie stawić czoła.

Przeszukaj kryjówkę

Cel ten otrzymasz po pozbyciu się wszystkich bandytów. W pomieszczeniach na dolnym i na górnym poziomie budynku odnajdziesz po jednym datapadzie.

Porozmawiaj z Yale'em na Eos

Zalicz teraz przelot na planetę Eos. Yale'a możesz odnaleźć w placówce Prodromos i rozmowa z nim doprowadzi do nowych ważnych ustaleń na temat podchodzenia Trzech Szabli.

Skonfrontuj się z Addison

Poprzyj stanowisko Sid lub Addison - Życie na pograniczu | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Poprzyj stanowisko Sid lub Addison

Dotrzyj do lokacji Nexus: Centrum operacyjne i zainicjuj rozmowę z dyrektor Addison, w trakcie której będziesz mógł postawić jej zarzuty. Do rozmowy dołączy wkrótce Sid i będziesz musiał zadecydować jak zakończyć tego questa:

  • Możesz opowiedzieć się po stronie Sid i zmusić Addison do wyjawienia opinii publicznej całej prawdy.
  • Możesz opowiedzieć się po stronie Addison i przystać na zatajenie prawdy w obawie przed kolejnymi zamieszkami.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.