Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gil Brodie: Partia pokera / Przyjaciółka | Sojusznicy i związki w ME Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Na stronie znajduje się opis przejścia dwóch małych zadań gry Mass Effect: Andromeda, które powiązane są z postacią Gila Brodiego (jednego z członków załogi Tempesta). Wykonanie obu tych zadań da ci okazję do poflirtowania z Gilem oraz do podjęcia kroków mających na celu wejście z nim w poważniejszy związek.

Uwaga - Romans z Gilem jest możliwy tylko jeśli grasz mężczyzną. Jeśli wybrałeś Sarę Ryder to będziesz też mógł wykonać oba opisane poniżej questy, ale z Gilem pozostaniecie przyjaciółmi.

Gil Brodie: Partia pokera (Gil Brodie: A Game of Poker)

Odblokowanie: Porozmawianie z Gilem i odebranie e-maila od niego [Tempest].

Quest ten pozwala na wzięcie udziału w grze w pokera z tą postacią (będzie to miało miejsce na Nexusie po odblokowaniu questu).

Odblokowanie zadania

Zaczekaj na maila od Gila - Gil Brodie: Partia pokera / Przyjaciółka | Sojusznicy i związki w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zaczekaj na maila od Gila

W trakcie jednego ze spotkań z Gilem na pokładzie statku Tempest może on poruszyć temat gry w pokera jako jego hobby. "Oficjalne" zaproszenie do rozegranie partyjki w pokera z Gilem pojawi się w skrzynce e-mailowej głównego bohatera niedługo po zaliczeniu wspomnianej rozmowy.

Spotkaj się z Gilem w Wirze

Zalicz przelot do Nexusa i po dotarciu na miejsce skieruj się do klubu Wir znajdującego się w lokacji Nexus: Dok. Zainicjuj rozmowę z Gilem i wysłuchaj komunikatu od SAM-a. Możesz poprosić sztuczną inteligencję o pomoc w odczytywaniu reakcji Gila, dzięki czemu łatwo go pokonasz, lub zdać się na własne umiejętności (w takim przypadku przyczynisz się do zwycięstwa Gila).

Jeżeli zwyciężyłeś z Gilem to możesz wyjawić prawdę na temat pomocy ze strony SAM-a lub okłamać Gila, że pokonałeś go dzięki swoim umiejętności. Jeśli to Gil zwyciężył to możesz mu pogratulować zwycięstwa lub wybrać opcję dialogową związaną z flirtem.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Gil Brodie: Przyjaciółka (Gil Brodie: The Friend)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Gila [Tempest].

Quest ten pozwala spotkać się z tytułową przyjaciółką Gila - Jill. Da ci to szansę na to żeby wyrazić swoje uczucia do niego i jest to ważny krok na drodze do przeprowadzenia romansu z tą postacią.

Odblokowanie zadania

Nowa wiadomość od Gila - Gil Brodie: Partia pokera / Przyjaciółka | Sojusznicy i związki w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Nowa wiadomość od Gila

Przystąpienie do tego zadania powinno stać się możliwe jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta. Powinieneś otrzymać e-maila od Gila z zaproszeniem żeby spotkać się z nim oraz z jego przyjaciółką Jill w placówce Prodromos.

Spotkaj się z Gilem i Jill w Prodromos

Zadecyduj czy chcesz związać się z Gilem czy żeby pozostać przyjaciółmi - Gil Brodie: Partia pokera / Przyjaciółka | Sojusznicy i związki w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zadecyduj czy chcesz związać się z Gilem czy żeby pozostać przyjaciółmi

Przenieś się na planetę Eos i odszukaj Gila w placówce Prodromos. Jeżeli grasz mężczyzną i flirtowałeś do tej pory z Gilem to możesz w tym momencie zadecydować czy zależy ci na poważniejszym związku (lewa opcja dialogowa) czy chcesz żebyście pozostali przyjaciółmi (prawa opcja dialogowa). Dodatkowo możesz zachęcić Gila do pocałunku (lewa górna opcja). Niezależnie od wybranej opcji zachowania spotkacie się z Jill i rozmowa z nią zakończy ten krótki quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.