Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Częstotliwość | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z poirytowanym naukowcem [Voeld: Hjara].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zapomniane gwiazdy. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć podczas pobytu na planecie Voeld. Quest ten jest związany z identyfikacją źródła podejrzanych zakłóceń. Ustalisz, że stoi za nimi dziwny meteoryt i będziesz mógł zadecydować co z nim zrobić.

Odblokowanie zadania

Pogadaj z jednym z naukowców w placówce badawczej Hjara - Częstotliwość | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Pogadaj z jednym z naukowców w placówce badawczej Hjara

Quest ten możesz odblokować po dotarciu do placówki badawczej Hjara, która znajduje się w centralnej części planety Voeld. Możesz spotkać się w tym miejscu z poirytowanym naukowcem (Irritated Researcher), od którego dowiesz się o niezidentyfikowanych zakłóceniach. Zaoferuj swoją pomoc w zbadaniu problemu i zacznij od zbadania sprzętu rozstawionego tuż obok zleceniodawcy questu.

Poszukaj źródła zakłóceń

Po zbliżeniu się do meteorytu drużynę zaatakują stwory ahdi - Częstotliwość | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Po zbliżeniu się do meteorytu drużynę zaatakują stwory ahdi

Obszar do zbadania znajduje się na wschód od miejsca rozpoczęcia tego questu. Po dotarciu w zaznaczone na mapie miejsce odnajdziesz meteoryt. Zachowaj czujność, bo po zbliżeniu się do meteorytu drużynę zaatakuje pierwsza grupa dzikich ahdi. Najlepiej jest w trakcie walk pozostawać w ciągłym ruchu i utrzymywać się w bezpiecznej odległości od potworów.

Przeskanuj meteoryt

Zadecyduj czy chcesz zabrać meteoryt na Nexusa czy będzie to zbyt duże ryzyko - Częstotliwość | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zadecyduj czy chcesz zabrać meteoryt na Nexusa czy będzie to zbyt duże ryzyko

Zeskanuj po walkach meteoryt i następnie osobiście wejdź z nim w interakcję żeby podjąć próbę wytłumienia emitowanego przez niego sygnału. Proces ten zostanie przerwany wraz z pojawieniem się kolejnych potworów ahdi. Tak jak wcześniej musisz zabić wszystkie wrogie stworzenia. Po ponownym zabezpieczeniu okolicy dokończ proces tłumienia sygnału.

Na sam koniec zadania zmuszony zostaniesz podjąć decyzję, co zrobić z meteorytem - możesz zadecydować o zabraniu meteorytu na Nexusa celem dokładniejszego zbadania go lub odstąpić od tego pomysłu.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.