Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaginione arki | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z dyrektorem Tannem [Nexus: Centrum operacyjne].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zaginione arki. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Dotyczy on odnalezienia śladów trzech tytułowych ark, które nie dotarły zgodnie z planem do Nexusa - mowa tu o arkach turian, salarian oraz rasy asari.

Porozmawiaj z Tannem o zaginionych arkach - Zaginione arki | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Porozmawiaj z Tannem o zaginionych arkach

Quest ten powinien automatycznie zostać dodany do Twojego dziennika w trakcie pierwszego spotkania z dyrektorem Tannem w lokacji Nexus: Centrum operacyjne i ma to miejsce w ramach zaliczania głównego zadania Lepsze początki. Dowiesz się o zagnionych arkach innych ras i możesz ponownie zagadać do Tanna żeby uzyskać szczegóły na ten temat. Główny bohater podejmie się ich odnalezienia.

Zadania tego nie będziesz mógł od razu kontynuować. Przejdzie ono niejako w stan wstrzymania i będzie ono automatycznie aktualizowane gdy w dalszej części gry natrafisz na ślady zaginionych ark (będziesz mógł dalej zbadać wszystkie tropy już w ramach innych zadań gry):

  • Arka rasy turian - Na ślady tej arki możesz wpaść podczas badania planety Havarl. Na jej powierzchni spotkasz grupę broniących się turian i odblokujesz poboczne zadanie Turiańska arka: Jeszcze nie zginęła. Po awansowaniu w głównym wątku rozpocznie się kolejny quest powiązany z tą arką - Turiańska arka: Zaginiona, ale nie zapomniana.
  • Arka rasy salarian - Nie możesz przegapić momentu zlokalizowania tej arki, gdyż jest to częścią questu głównego wątku fabularnego Polowanie na Archonta. Arka będzie w miejscu odnalezienia flagowego okrętu kettów i bada się jej wnętrze we wspomnianym głównym zadaniu.
  • Arka rasy asari - Na ślady tej arki możesz wpaść w trakcie zaliczania pobocznego zadania Cora Harper: Arka asari, które zakłada zbadanie powierzchni planety Voeld. Właściwą arkę możesz odnaleźć dzięki zaliczeniu misji lojalnościowej Cory - Cora Harper: Na granicy służby.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.