Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rendez-vous z Nexusem (Nexus Reunion) | Operacje priorytetowe w ME Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Rendez-vous z Nexusem. Jest to krótka i mało skomplikowana operacja priorytetowa (zadanie głównego wątku fabularnego) gry Mass Effect Andromeda. Quest ten dotyczy złożenia pierwszej wizyty na tytułowym Nexusie, który jest swego rodzaju bazą wypadową dla zespołów Inicjatywy Andromeda. W ramach opisywanego zadania będziesz musiał jedynie odbyć kilka rozmów, ale na Nexusie możesz też odblokować pierwsze poboczne questy.

Uwaga - Nexus początkowo wygląda na niewielką lokację, ale będzie "rozrastał się" w miarę przechodzenia gry - w istniejących lokacjach będą odblokowywane nowe obszary z nowymi NPC-ami i atrakcjami. Ponadto kolejka będzie mogła w dalszej części gry przewozić drużynę do zupełnie nowych fragmentów Nexusa.

Użyj kolejki

Wysłuchaj rozmowy po tym jak główny bohater odzyska przytomność. Po znalezieniu się w lokacji Nexus: Pokład mieszkalny wyrusz do miejsca skorzystania z kolejki. Użyj jej żeby przenieść się do nowej części badanego hubu.

Porozmawiaj z robotnikiem

Odszukaj robotnika w pustej hali na Nexusie - Rendez-vous z Nexusem (Nexus Reunion) | Operacje priorytetowe w ME Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Odszukaj robotnika w pustej hali na Nexusie

W nowym obszarze podejdź do hologramu (Avina) i wyczerp wszystkie opcje dialogowe żeby uzyskać podstawowe informacje na temat Nexusa. W okolicy są też pojemniki i obiekty do zeskanowania.

Zbadaj okolicę żeby natrafić na robotnika - porozmawiaj z nim. Do spotkania dołączy wkrótce turianin Tiran Kandros.

Udaj się z Kandrosem do centrum dowodzenia Nexusa

Wyrusz za Kandrosem do wagonika kolejki. Użycie kolejki przeniesie drużynę do lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Spotkasz się tam automatycznie z Addison, Kesh i dyrektorem Tannem. Przy okazji odblokowany zostanie drobny quest Zadanie: Poznanie Nexusa.

Porozmawiaj z dyrektorem Tannem w kwaterze głównej Pionierów

Możesz teraz rozejrzeć się po nowo odblokowanym centrum operacyjnym (okazja do eksploracji, dodania pobocznych questów do dziennika, pohandlowania) lub od razu udać się do biura dyrektora Tanna. Odblokujesz dzięki temu nowe główne zadanie Lepsze początki.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, nowa Operacja Priorytetowa Lepsze początki.