Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vetra Nyx | Romanse w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Vetra Nyx. - Vetra Nyx | Romanse w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Vetra Nyx.

Vetra Nyx to trzecia w kolejności postać, która dołącza do drużyny gracza, będąca także trzecią, z którą można romansować. Vetra to postać biseksualna - romansować można z nią zarówno podczas gry Scottem, jak i Sarą Ryder. Jest to także postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze.

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Vetry misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Vetra Nyx: Means and Ends

Po powrocie z planety Kadara.

Vetra Nyx: A Moment Planetside

Ukończenie misji "Vetra Nyx: Means and Ends".

Uwaga: opcja zaangażowania się w związek pojawi się podczas misji lojalnościowej Vetra Nyx: A Moment Planetside. Pamiętaj, iż ten wybór zablokuje ci możliwość romansowania z innymi postaciami. Jeśli chcesz móc flirtować i ciągnąć dalej romanse z innymi członkami załogi, a jednocześnie chcesz zobaczyć moment kulminacyjny romansu z Vetrą, zapisz grę przed rozpoczęciem misji Vetra Nyx: A Moment Planetside i w razie czego załaduj stan gry.