Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Liam Kosta: Pancerna dyplomacja | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Liamem [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Liam Kosta: Pancerna dyplomacja. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Liama i otrzymasz go dzięki spotkaniu się z nim na Tempeście. Będziesz następnie mógł pomóc Liamowi w realizacji jego projektu związanego z opancerzeniem.

Odblokowanie zadania

W trakcie jednego ze spotkań z Liamem może on poruszyć temat swojego projektu. Wypytaj go o projekt, dzięki czemu poproszony zostaniesz o pomoc w jego zatwierdzeniu i realizacji. Otrzymasz także od niego schemat (Liam's Armor Requisition Blueprint).

Ukończ projekt badawczy Liama

Obiekt dla Liama będzie znajdował się w ostatniej zakładce - Liam Kosta: Pancerna dyplomacja | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Obiekt dla Liama będzie znajdował się w ostatniej zakładce

Skorzystaj z dowolnej konsoli projektów badawczych (np. z tej zlokalizowanej na środkowym pokładzie statku Tempest), przejdź do ekranu produkcji (Development) i wybierz zakładkę Projekty specjalne (Special Items). Na liście powinien znajdować się obiekt Liama (Liam's Armor Requisition). Stworzenie go wymaga dysponowania 10 jednostkami aluminium i 10 jednostkami żelaza, ale surowce te są na tyle powszechne, że powinieneś je mieć (w przeciwnym razie zakup je lub odszukaj dzięki eksploracji świata gry). Po stworzeniu obiektu dla Liama pogadaj z nim żeby mu o tym powiedzieć.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.