Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tworzenie ekwipunku w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

W poprzednim rozdziale ("Zdobywanie i opracowywanie schematów") znaleźć możesz informacje dotyczące tego, czym są schematy i skąd je wziąć. W tym rozdziale z kolei poznasz sposób tworzenia przedmiotów przy pomocy uprzednio odblokowanych schematów.

Gdy zdobędziesz interesujący cię przedmiot, należy jeszcze pozyskać wymaganą ilość rozmaitych materiałów, które będą niezbędne do jego wykonania. Możesz je zdobyć poprzez:

  • Wysyłanie Grup uderzeniowych (Strike Team) - wykonując misję powrócą oni ze skrzynką, wewnątrz której znajdziesz trochę materiałów rzemieślniczych.
  • Zabijanie przeciwników i zbieranie przedmiotów z ich ciał - czasami może to być broń, którą można rozebrać, a innym razem po prostu materiały rzemieślnicze.
  • Otwieranie porozrzucanych wszędzie pojemników ze sprzętem. W większości kontenerów znajdziesz różne materiały do tworzenia przedmiotów. Dodatkowo, przy pomocy kapsuły kriogenicznej Rekonesans (Reconnaissance) możesz na mapie odkryć punkty, w których znajdują się pojemniki z bardzo rzadkimi przedmiotami - broniami i cennymi materiałami rzemieślniczymi.
  • Rozkładanie broni i elementów pancerza na materiały - więcej o tym w kolejnym rozdziale.

Szerzej o tym zagadnieniu przeczytasz w rozdziale "Skąd pozyskiwać materiały do craftingu?".

Gdy masz już potrzebny schemat i materiały do stworzenia przedmiotu, należy udać się do Stacji badawczej (Research Center). Tę znajdziesz, między innymi, na statku Tempest - jest w grze kilka miejsc, gdzie można nią trafić, jednak najłatwiej jest to robić właśnie na statku Tempest. Po wejściu do ekranu Stacji badawczej wybierz opcję Produkcja (Development), by twoim oczom ukazał się ekran tworzenia ekwipunku.

Ekran tworzenia przedmiotu, w tym wypadku jednej ze strzelb. - Tworzenie ekwipunku w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ekran tworzenia przedmiotu, w tym wypadku jednej ze strzelb.

Tutaj do wyboru masz zakładki, w których znajdziesz elementy pancerza, bronie, a także ulepszenia do pojazdu NOMAD. Po lewej stronie znajduje się lista dostępnych schematów, na środku sprawdzić możesz, jak wygląda aktualnie wybrany przedmiot do stworzenia, jakich materiałów wymaga i ile posiada gniazd na ulepszenia (Augment), a przy prawej krawędzi ekranu znajduje się opis przedmiotu i jego statystyki.

Teraz wystarczy tylko wskazać przedmiot, który chcesz stworzyć, dodać (przy pomocy przycisku widocznego przy dolnej krawędzi ekranu) ulepszenia (jedno, bądź więcej - o ulepszeniach przeczytasz w kolejnym rozdziale) i stworzyć przedmiot, by można było z niego korzystać. W przedmiot wyposażyć postać można z kolei na ekranie ustawiania ekwipunku, który dostępny jest, na przykład, podczas opuszczania pokładu statku Tempest.