Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Za liniami wroga | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Kaetusem [Kadara: Port].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Za liniami wroga. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas pobytu na Kadarze. Quest ten dotyczy zbadania informacji na temat aktywności kettów na Kadarze. Konieczne stanie się w rezultacie zlokalizowanie i zaatakowanie ich kryjówki.

Odblokowanie zadania

Kaetusa spotkasz w biurze Sloane - Za liniami wroga | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Kaetusa spotkasz w biurze Sloane

Quest ten powinien stać się dostępny po tym jak wykonasz dostatecznie dużo czynności w ramach pobocznego zadania Kolonizacja Kadary, a więc tego dotyczącego założenia placówki Inicjatywy Andromeda na Kadarze. Po powrocie do Portu Kadara możesz udać się do biura Sloane i porozmawiać tam z jej zastępcą Kaetusem. W trakcie tego spotkania możesz zgodzić się na zbadanie niepotwierdzonych informacji o aktywności kettów na Kadarze.

Szukaj śladów kettów na Kadarze

Obszar do zbadania to Draullir w południowej części pustkowi Kadary i możesz tam dotrzeć podróżując głównymi drogami. Po dotarciu we wskazane miejsce odnajdziesz płonący transportowiec i porozmawiaj w tym miejscu z jednym z ocalałych handlarzy.

Idź po śladach do kryjówki kettów

1 - Za liniami wroga | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz zacząć używać skanera i odnajdywać dzięki niemu ślady kettów podobne do tych z obrazka 1 - Za liniami wroga | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz zacząć używać skanera i odnajdywać dzięki niemu ślady kettów podobne do tych z obrazka 1. Podążaj za kolejnymi śladami, dzięki czemu dotrzesz docelowo do wejścia do kryjówki z obrazka 2.

Pokonaj kettów

Wejdź do jaskiń i otwórz drzwi, a załączy się scenka ze spotkania ze Sloane Kelly i Kaetusem. Po jej obejrzeniu przystąp do walk z kettami w jaskiniach. Bitwa jest dość łatwa do wygrania, choć zadbaj o odpowiednie środki ostrożności podczas walk z naznaczonymi. Wygranie bitwy zakończy quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.