Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

W grze Mass Effect Andromeda możesz zajmować się kolekcjonowaniem miniaturowych modeli statków kosmicznych oraz innych środków transportu. Wszystkie zdobyte modele lądują w gablocie w kajucie kapitańskiej na pokładzie Tempesta gdzie możesz się im przyglądać. Poniżej znajduje się zestawienie modeli wraz z informacjami gdzie można je odnaleźć.

Alliance Dreadnought Model

1 - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Model można odnaleźć w Górnych Slumsach Kadary, po dotarciu na planetę Kadara - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model można odnaleźć w Górnych Slumsach Kadary, po dotarciu na planetę Kadara. Model zebrać można wewnątrz niewielkiego kontenera, w którym znajduje się także sprzedawca towarów czarnorynkowych (Black Market Dealer). Sam model leży tuż obok handlarza, na skrzynce ustawionej przy wejściu do kontenera. Dokładną lokalizację modelu prezentują dwa powyższe obrazki.

Angaran Shuttle Model

Model ten odnajduje się w Doku na planecie Aya - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten odnajduje się w Doku na planecie Aya. Jest on w pokazanym na powyższym obrazku pomieszczeniu, w którym przebywa m.in. Maariko. Dostęp do tej części planety jest odblokowywany po ukończeniu głównego zadania Ścieżka nadziei.

Athabasca Class Freighter Model

Zdobycie tego modelu staje się możliwe w momencie stworzenia ambasady na planecie Aya, co związane jest z jednym z pobocznych zadań gry - Angarska inicjatywa. Model możesz zebrać po dotarciu do ambasady.

Citadel Model

Model będzie dostępny u jednego z kupców na stacji Nexus po ukończeniu głównego zadania Podróż do Meridianu.

Destiny Ascension Model

Model ten stanie się dostępny w momencie dotarcia na planetę Elaaden - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten stanie się dostępny w momencie dotarcia na planetę Elaaden. Można zebrać go w Nowej Tuchance. Model jest na dużej skrzyni w miejscu pokazanym na powyższym obrazku.

Hyperion Model

Model stanie się dostępny w momencie ustawienia placówki (badawczej, bądź wojskowej) na planecie Eos - zebrać można go wewnątrz malutkiego budynku wchodzącego w skład wspomnianej placówki.

Kett Fighter Model

Okazja do zdobycia tego modelu pojawia się po dotarciu do Portu Kadara. Zebrać możesz go z kwatery Sloane, jednej z kluczowych postaci tutejszej planety.

Kett Flagship Model

Model będzie dostępny u jednego z kupców na stacji Nexus po ukończeniu głównego zadania Podróż do Meridianu.

Kett Shuttle Model

Gdy dotrzesz na planetę Kadara, model ten będzie dostępny do kupienia u jednego z kupców zlokalizowanych na tej właśnie planecie.

Initiative Fighter Model

Model ten zdobyć można podczas zaliczania misji pobocznej Nakmor Drack: Zdrada krogan - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten zdobyć można podczas zaliczania misji pobocznej Nakmor Drack: Zdrada krogan. Znajdziesz go w mieszkaniu Spendera w lokacji Nexus: Dok. Miejsce odnalezienia tego przedmiotu pokazuje dołączony obrazek.

MSW Shuttle Model

Model stanie się dostępny w momencie ustawienia placówki na planecie Kadara - znajdziesz go w obrębie posterunku Diteaon.

MSW Transport Model

Model stanie się dostępny w momencie ustawienia placówki na planecie Kadara - znajdziesz go w jednym z pomieszczeń wchodzących w skład wspomnianej placówki.

Nexus Model

Model ten może pojawić się w ofercie jednego z handlarzy w Nexus: Dok - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten może pojawić się w ofercie jednego z handlarzy w Nexus: Dok. Kosztuje 100 kredytów.

ND1 Nomad Model

Model ten może pojawić się w ofercie jednego z handlarzy w Nexus: Dok - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten może pojawić się w ofercie jednego z handlarzy w Nexus: Dok. Kosztuje 100 kredytów.

Normandy SR-2 Model

Zajrzyj do kajuty Aleca Rydera w Nexusie - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zajrzyj do kajuty Aleca Rydera w Nexusie

Model ten znajduje się w prywatnej kajucie Aleca Rydera w Nexus: Pokład mieszkalny. Miejsce to odwiedza się w głównym zadaniu Lepsze początki.

Remnant Derelict Model

Model ten staje się dostępny podczas epilogu, po ukończeniu głównego zadania na Meridian. Leżeć będzie na biurku głównego bohatera.

Remnant Fighter Model

Model ten oferowany jest przez jednego z handlarzy na targu na planecie Aya i pełny dostęp do tej planety jest odblokowywany dopiero po ukończeniu głównego zadania Ścieżka nadziei - Miniaturowe modele do kajuty kapitańskiej | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Model ten oferowany jest przez jednego z handlarzy na targu na planecie Aya i pełny dostęp do tej planety jest odblokowywany dopiero po ukończeniu głównego zadania Ścieżka nadziei. Model prezentuje dołączony obrazek i kosztuje on 100 kredytów.

Tempest Model

Model otrzymasz za ukończenie serii zadań Wieczorek filmowy. Przekazany ci zostanie automatycznie po zaliczeniu ostatniego questu z tej grupy - Wieczorek filmowy: Ostatni element.

Turian Frigate Model

Model stanie się dostępny w momencie ustawienia placówki na planecie Voeld - znajdziesz go w obrębie posterunku Taeve Uni.