Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kunsztowne zagranie (Craftsmanship) poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Musisz wyprodukować broń lub pancerz, z co najmniej trzema ulepszeniami (Augment).

Komentarz: Okazja do montowania ulepszeń pojawia się podczas produkowania sprzętu z wyższych poziomów (od drugiego wzwyż). Musisz mieć w inwentarzu co najmniej trzy ulepszenia - możesz je odnajdywać w świecie gry, produkować lub kupować od handlarzy. Mechanika ta dokładniej opisana została w rozdziale o wytwarzaniu przedmiotów.

Musisz stworzyć przedmiot z przynajmniej 3 ulepszeniami (Augment). - Kunsztowne zagranie (Craftsmanship) - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz stworzyć przedmiot z przynajmniej 3 ulepszeniami (Augment).

Trofeum jest łatwe do zdobycia, potrzebować będziesz jednak dwóch rzeczy - broni, która będzie mieć przynajmniej 3 gniazda, oraz 3 ulepszeń (Augment). Ulepszenia kupić można u handlarzy, a także opracować w Stacji Badawczej (Research Center). Z bronią sprawa jest trochę utrudniona - musisz odblokować, również w Stacji Badawczej, odpowiedni schemat. Jednakże, nie powinno być z tym problemu, gdyż na twoim stanie powinno być już sporo Danych badawczych.

Gdy będziesz mieć wszystkie potrzebne materiały, wejdź do Stacji Badawczej, wybierz zakładkę Produkcja (Development), wybierz broń / element pancerza z przynajmniej 3 gniazdami na ulepszenia, a następnie wsadź w gniazda dowolne przedmioty. Nie przejmuj się, gdyż potem można rozebrać przedmiot i odzyskać ulepszenia. Wytwórz przedmiot, a trofeum wpadnie na twoje konto.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.