Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szturmowa niespodzianka (Vanguard Surprise) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Musisz wykonać na przeciwniku Szarżę (moc Charge) podczas ukrywania się w trybie kamuflażu (tryb singleplayer).

Do zdobycia osiągnięcia potrzebne będą dwie zdolności, Szarża (Charge) i Kamuflaż Taktyczny (Tactical Cloak). - Szturmowa niespodzianka (Vanguard Surprise) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Do zdobycia osiągnięcia potrzebne będą dwie zdolności, Szarża (Charge) i Kamuflaż Taktyczny (Tactical Cloak).

Jest to jedno z najprostszych do zdobycia w grze trofeów, mimo, iż jego opis sugeruje co innego. Na początku należy zaopatrzyć się w dwie zdolności - Taktyczny Kamuflaż (Tactical Cloak) z drzewka Technika i Szarżę (Charge) z drzewka Biotyki.

Aktywuj Kamuflaż Taktyczny, a następnie wyprowadź Szarżę. - Szturmowa niespodzianka (Vanguard Surprise) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Aktywuj Kamuflaż Taktyczny, a następnie wyprowadź Szarżę.

Teraz musisz znaleźć dowolnego przeciwnika - nie ważne, czy chroniony jest tarczą i/lub pancerzem - aktywować Taktyczny Kamuflaż, wymierzyć we wroga i wykorzystać zdolność Szarży. Jeśli twoja postać doleci do nieprzyjaciela i zada mu obrażenia, otrzymasz trofeum. Jeśli zdarzy się, iż nie dosięgniesz wroga, powtórz całą czynność jeszcze raz.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.