Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania główne i poboczne - Wprowadzenie poradnik Mass Effect: Andromeda

Opis przejścia do gry Mass Effect: Andromeda zawiera informacje na temat wszystkich głównych i pobocznych questów. Mowa tu o operacjach priorytetowych (przejście ich jest wymagane do zaliczenia gry), misjach towarzyszy i głównego bohatera, opcjonalnych zadaniach odblokowywanych w Helejosie oraz drobnych zleceniach, na które można natrafić podczas podróżowania po świecie gry. Każdy quest zawiera informacje o sposobach odblokowania, dokładne omówienie jego przebiegu (wraz z decyzjami i ich konsekwencnjami) oraz zestawienie ewentualnych nagród przewidzianych a jego zaliczenie (punkty doświadczenia lub zdatności, artefakty itp.).

Opis przejścia wzbogacany jest licznymi obrazkami, na których pokazywane są ważne elementy takie jak miejsca odnajdywania zleceniodawców questów, słabe punkty na ciałach atakowanych wrogów, sposoby rozwiązywania zagadek czy lokalizacje skrzyń z wartościowymi przedmiotami. Swój własny rozdział otrzymały również walki z bossami. Rozdział ten zawiera omówienia wszystkich najtrudniejszych potyczek jakie można rozegrać podczas przechodzenia gry.

Mass Effect: Andromeda to czwarta część niezwykle popularnej serii RPG-ów akcji. Fabuła tej gry rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii i nie jest bezpośrednio powiązana z historią o Żniwiarzach z trylogii o przygodach komandora Sheparda. W nowej produkcji przenosimy się do tytułowej galaktyki Andromeda gdzie czekają na nas zupełnie nowe rzeczy do odkrycia i gdzie napotykamy nieznane wcześniej zagrożenia, którym musimy stawić czoła.

Jacek "Stranger" Hałas & Jakub Bugielski (www.gry-online.pl)