Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Informacje wstępne

Na dołączenie do zakonu Towarzyszy, czyli organizacji przypominającej w dużym stopniu tradycyjną gildię wojowników, najlepiej zdecydować się we wczesnym stadium rozgrywki. Jest to szczególnie istotne w przypadku zabawy postacią wojownika, a to dlatego, że wzięcie udziału we wszystkich questach Towarzyszy pozwoli Ci nie tylko znacząco podnieść swoje umiejętności, ale także pozyskać cenne elementy ekwipunku. Samych questów nie ma zresztą zbyt dużo, przez co nie będzie to tak czasochłonne zajęcie jak chociażby współpraca z Mrocznym Bractwem czy gildią złodziei.

Główną siedzibą omawianej frakcji jest sanktuarium Jorrvaskr (powyższy screen) znajdujące się w Białej Grani, czyli w jednym z najwcześniej odwiedzanych miast gry - Informacje wstępne | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Główną siedzibą omawianej frakcji jest sanktuarium Jorrvaskr (powyższy screen) znajdujące się w Białej Grani, czyli w jednym z najwcześniej odwiedzanych miast gry. Obiekt ten jest ogólnodostępny, tak więc możesz go dokładnie zbadać w dowolnym momencie gry. Jorrvaskr warto odwiedzać nie tylko po to żeby omawiać założenia kolejnych głównych questów Towarzyszy, ale także żeby podejmować się wykonywania drobnych zleceń. W miejscu tym możesz też odpocząć czy porozmawiać z innymi członkami frakcji. Warto nadmienić, że niektórzy z nich pełnią rolę trenerów, pozwalając tym samym na podniesienie umiejętności.