Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne - Dostarcz księżycowy cukier do rąk Ri'saada | Questy Gildii Złodziei Skyrim poradnik, solucja

Różne: Dostarcz księżycowy cukier do rąk Ri'saada

Nowy cel główny: Przekaż Ri'saadowi narkotyk

Uwaga! Zadanie to jest dostępne dopiero po wykonaniu misji Pod nowym kierownictwem!

Po całym zamieszaniu, jakie spowodowałeś w Gildii, musisz nieco poprawić stan jej interesów. W tym celu powinieneś porozmawiać z Tonilią z Wyszczerbionej Bani. Będzie ona narzekać na problemy ze sprzedażą skradzionych fantów. Zdaniem złodziejki, najlepszym sposobem na rozwiązaniem tej kwestii jest dogadanie się z khajiickimi karawaniarzami - a zwłaszcza z ich przywódcą, Ri'saadem. Otrzymasz więc nieco księżycowego cukru i zostaniesz poproszony o mediację z obrotnym kocurem.

Dotarcie do khajiita jest dość problematyczne, ponieważ nieustannie podróżuje on wraz ze swoją karawaną - Różne - Dostarcz księżycowy cukier do rąk Risaada | Questy Gildii Złodziei - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Dotarcie do khajiita jest dość problematyczne, ponieważ nieustannie podróżuje on wraz ze swoją karawaną. Musisz więc polegać na wskaźniku celów na mapie (klawisz M) i w ten sposób odszukać Ri'saada. Kiedy już do niego dotrzesz, porozmawiaj z nim na temat umowy z Gildią Złodziei. Początkowo będzie kluczył, jednak łapówka w postaci pakunku z księżycowym cukrem przekona go do przejścia na stronę kieszonkowców. Od tego momentu każdy z kotów w khajiickich karawanach stanie się Twoim paserem - znacznie ułatwi Ci to wymianę skradzionych dóbr na gotówkę.

Nowy cel główny: Wróć do Tonilii

Po wykonaniu zadania, powróć do Wyszczerbionej Bani i porozmawiaj z ciemnoskórą paserką. Kiedy powiesz jej, że sprawa została załatwiona, uzyskasz kilkaset sztuk złota oraz podziękowania. Po raz kolejny udało Ci się wspomóc Gildię.

1 - Różne - Dostarcz księżycowy cukier do rąk Risaada | Questy Gildii Złodziei - Skyrim - poradnik, mapy, questy