Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odbycie rozmowy z Brynjolfem | Za obopólną korzyścią | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ta strona poradnika do The Elder Scrolls V: Skyrim ma do zaoferowania początek opisu przejścia questu Za obopólną korzyścią. Jest to krótki wstęp do właściwej części zadania. Jedynym obowiązkowym krokiem jest rozmowa z Brynjolfem, aczkolwiek trzeba tego dokonać w godzinach dizennych.

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i wykonuje się je w trakcie rozwiązywania głównego questu Szczur zapędzony w kąt. Jeżeli dzięki perswazji udało Ci się nakłonić Brynjolfa do wyjawienia kryjówki Esberna lub jeżeli starca odnalazłeś we własnym zakresie, to nie będziesz go musiał zaliczać.

Nowy cel główny: Spotkaj się z Brynjolfem za dnia

Z Brynjolfem należy się spotkać na głównym placu Pękniny i zgodnie z otrzymaną od niego informacją może do dojść jedynie za dnia, a więc od 8 rano do 8 wieczorem - Odbycie rozmowy z Brynjolfem | Za obopólną korzyścią | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Z Brynjolfem należy się spotkać na głównym placu Pękniny i zgodnie z otrzymaną od niego informacją może do dojść jedynie za dnia, a więc od 8 rano do 8 wieczorem. Jeżeli aktualnie jest inna godzina, to skorzystaj z dowolnego łóżka lub przeczekaj w miejscu na nastanie poranka. W tym drugim przypadku warto wcisnąć klawisz T i wybrać ile godzin w świecie gry ma upłynąć. Odszukaj Brynjolfa (powyższy screen) i zainicjuj z nim rozmowę celem rozpoczęcia całej akcji. Powinien on przywołać do siebie innych handlarzy, dzięki czemu będziesz mógł przystąpić do działania.