Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kradzież z włamaniem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Kradzież z włamaniem

Uwaga! Zlecenie to wchodzi w skład serii questów, jakie może zlecić Ci Vex z Wyszczerbionej Bani (patrz: Różne: Porozmawiaj z Vex i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei). Ich wykonanie nie jest obowiązkowe, jednak doprowadzi do polepszenia sytuacji finansowej Gildii oraz sprawi, że otrzymasz dodatkowe zadania z kategorii Reputacja.

Wszystkie zadania z wątku Kradzież z włamaniem polegają dokładnie na tym samym: na kradzieży. Vex każdorazowo będzie Ci zlecała dotarcie w jakieś miejsce (Markart, Biała Grań, Wichrowy Tron lub Samotnia) oraz kradzież jakiejś błyskotki. Kiedy wypełnisz kieszenie, wystarczy, że wrócisz do zleceniodawczyni i odbierzesz nagrodę.

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu - Kradzież z włamaniem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu. Musisz jednak pamiętać, aby w trakcie trwania misji nikogo nie skrzywdzić - jeżeli pozostawisz za sobą trupy, możesz pożegnać się z nagrodą (dodatkowo będziesz jeszcze musiał zapłacić grzywnę). Jeśli zostaniesz złapany na gorącym uczynku, misja zakończy się fiaskiem.