Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadanie dla złodzieja | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim The Elder Scrolls V: Skyrim poradnik, solucja

Zadanie dla złodzieja

Uwaga! Zlecenie to wchodzi w skład serii questów, jakie może zlecić Ci Vex z Wyszczerbionej Bani (patrz: Różne: Porozmawiaj z Vex i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei). Ich wykonanie nie jest obowiązkowe, jednak doprowadzi do polepszenia sytuacji finansowej Gildii.

Wszystkie zadania z wątku Zadanie dla złodzieja polegają dokładnie na tym samym: na rabowaniu sklepów. Vex każdorazowo będzie Ci zlecała dotarcie w jakieś miejsce (Markart, Biała Grań, Wichrowy Tron, Pęknina lub Samotnia) oraz grabież. Kiedy wypełnisz misję, wystarczy, że wrócisz do zleceniodawczyni i odbierzesz nagrodę.

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu - Zadanie dla złodzieja | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu. Musisz jednak pamiętać, aby w trakcie trwania misji nikogo nie skrzywdzić - jeżeli pozostawisz za sobą trupy, możesz pożegnać się z nagrodą (dodatkowo będziesz jeszcze musiał zapłacić grzywnę). Jeśli zostaniesz złapany na gorącym uczynku, misja zakończy się fiaskiem.